Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 5 grudnia 2022

,,Czarny Piątek" Alex Kava

 ,,Czarny Piątek" Alex Kavy to wznowienie jednej z książek autorki.


Twórczość Alex Kavy, jeśli weźmie się pod uwagę jej wcześniejsze wydania aktualnie doczekała się wznowień. Jedną z takich publikacji jest obecnie ,,Czarny Piątek", z którym również miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Nie złożyło się wcześniej, bym zwróciła na nią uwagę, więc tym bardziej zainteresowałam się właśnie tą lekturą. Atutem jest to, iż nie ma problemu z zapoznawaniem się z nimi w dowolnej kolejności. Dzięki temu każdy czytelnik dowolnie może wejść w ten cykl bez żadnych ograniczeń.

W tym wydaniu fabuła została oparta na dniu wielkich przecen, jakim jest Wielki Piątek. Z tej okazji z mnóstwem obniżek związany był zaplanowany przez pewnego mężczyznę wybuch w centrum handlowym. Dwóch chłopaków zginęło na miejscu mimo tego, iż nie mieli świadomości tego, że w ich plecakach znajduje się coś groźnego. Trzeci aktualnie był w niebezpieczeństwie. To jednak nie był koniec, gdyż przestępca planował kolejny wybuch.

Alex Kava wydała już sporo książek, w których każda kryminalna sprawa zamknięta jest w oddzielnym tomie. Życie głównych bohaterów toczy się jednak dalej. Pozornie na spokojnie można wejść w ten cykl w dowolnym momencie, bo będziemy wiedzieli w jaki sposób potoczyła się kryminalna intryga. W rezultacie jednak tło obyczajowe może być dla nas odrobinę niejasne, dlatego polecam zapoznanie się choć z kilkoma wcześniejszymi tomami, by mieć lepszy ogląd sytuacji, sięgając po jakieś tytuły z tej serii.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

8 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji czytać tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję czytać tą książkę i muszę przyznać, ze nawet ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wędrówki po kuchni6 grudnia 2022 11:06

  Książkę mogę polecić z przyjemnością się ją czytało

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno już nie czytałam żadnej książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie klimaty, szczególnie podczas długich, zimowych wieczorów.

  OdpowiedzUsuń
 6. aha czyli bez różnicy od której ksiażki zacznę czytać, ok. To lepiej bo czasem może być prblem z dostępnością:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię właśnie takie cykle, gdzie mogę rozpocząć historię właściwie w każdym jej momencie, w dowolnym tomie. Czasem wtedy i tak sięgam po wcześniejsze, żeby jeszcze głœębiej przeżywać serię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam ją już w poprzednim wydaniu.

  OdpowiedzUsuń