Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 5 grudnia 2022

,,Czerwony śnieg" Alex Kava

 ,,Czerwony śnieg" Alex Kavy to najnowsze wydanie autorki.

 

Mogą być różne przyczyny zabójstw i o tym właśnie mieliśmy okazję przekonać się w tej części. Gdy w tym tomie doszło do zniknięcia dziewczyny nikt początkowo nie podejrzewał jakie były przyczyny jej działania. W sprawę zaangażowany został Ryder wraz z psem. Już od samego początku można było podejrzewać, że jest będzie to łatwa sprawa, ale czy można było przypuszczać aż takie zakończenie?

Bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją, zagłębić się w opis przeżyć zaginionej. Na pewno jest to ciekawa pozycja dla miłośników takich książek i twórczości tej autorki. Alex Kava tworzy zamknięte kryminalne całości, z powodzeniem można zagłębić się w taką szybką lekturę w wolnym czasie. Mimo tego, że jest dość obszerna na dobre wciągnęłam się w lekturę tej książki, a już niebawem czytałam jej ostatnie zdanie. Jak zazwyczaj, jest to ciekawy, stosunkowo lekki przerywnik między bardziej wymagającymi historiami.

,,Czerwony śnieg" to powieść z małą ilością bohaterów, całkiem skomplikowaną fabułą, z którą przyjemnie można spędzić wolny czas. Nie jest to książka bardzo wymagająca, ale takie też są potrzebne w czytelniczym planie dnia. Podoba mi się to, że w dowolnym momencie można wejść w lekturę tego cyklu. Tomów jest już tak dużo, że niekoniecznie trzeba nadrabiać wszystkie poprzednie części. ,,Czerwony śnieg" to udane wydanie.


Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins


5 komentarzy:

 1. Chętnie obejrzała bym taki film, bo na książki mam mało czasu aktualnie ale może kiedyś uda mi się tą przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka czeka już na półce na spotkanie, liczę właśnie na szybki relaks, reset po ciężkim dniu pracy, mocną przygodę, ale nie mega zabójczą. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że mogłabym poznać tę książkę i miło spędzić z nią czas. Tak jak piszesz, takie książki też są potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 4. To było udane czytelnicze spotkanie.

  OdpowiedzUsuń