Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 grudnia 2022

,,Zagubiony Anioł" Magdalena Kordel

,,Zagubiony Anioł" to najnowsza książka Magdaleny Kordel.

 Magdalena Kordel to jedna z bardziej znanych polskich pisarek, które piszą naprawdę świetne i bardzo życiowe historie. Cieszę się że raz miałam okazję brać udział w spotkaniu autorskim z panią Magdą i jej córką Zuzą, gdyż dzięki temu moja kolekcja książek tej autorki wzbogaciła się dodatkowo o autografy. Na półce stoją wszystkie książki Magdaleny Kordel i niedawno dołączyła do nich najnowsza powieść, czyli ,,Zagubiony Anioł", która znajdzie swoich zwolenników i wywarła na mnie spore wrażenie. 

Już piszę o czym opowiada ta propozycja, która pozostawiła po sobie miłe wspomnienia. Michalina w tym wydaniu mogła cieszyć się nowym domem oraz bliskością ukochanych osób. Tyle samo szczęścia nie miała Haśka, która z malutką córeczką marzyła po prostu o zwyczajnej codzienności. Czy to miało być zrealizowane?

Myślę, że jest to jedna z tych uniwersalnych historii, które można czytać nie tylko w grudniowym okresie. Taką historię mogło napisać dla nas życie i byłam bardzo ciekawa w jaki sposób potoczą się dalsze losy głównych postaci. Magdalena Kordel tworzy bardzo interesujące historie od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania i to jest właśnie jedna z takich powieści.  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Znak.

11 komentarzy:

 1. Chciałabym poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa propozycja moze przeczytam jak wpadnie mi w ręce.
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo dobrego słyszałam o tej autorce , ale jeszcze nie znam jej twórczości.

  OdpowiedzUsuń
 4. świąteczne historie w grudniu - uwielbiam, wprowadzają w taki magiczny klimat :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam, wprowadzają w taki magiczny klimat

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka idealnie dopasowana do pory roku i świątecznego czasu. Uwielbiam takie urokliwe historie, by jeszcze lepiej wczuć się w ten magiczny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Grudzień to idealny czas na takie książki, tą też chętnie bym przeczytała. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam ten tytuł w planach i liczę na to, że mnie zauroczy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tej publikacji natomiast uwielbiam książki w klimacie świątecznym. Chciałabym przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Na pewno jest to ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń