Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 grudnia 2022

,,Villain" L.J. Shen

,,Villain" to drugi tom serii, który można jednak czytać jako odrębną całość. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Najstarszy syn. Nadzieja. Przyszły spadkobierca rodzinnych tytułów. Tak można by określić Cilliana Fitzpatricka, straszego z braci i jednego z najbogatszych ludzi w Stanach. Zimny, wyrachowany, liczący się tylko z własnym zdaniem, jeśli chcielibyśmy dalej wymieniać... Bez uczuć, które wyparł z własnego ciała i organizmu lata temu. Pierwszy tom poświęcony był młodszemu z braci, Hunterowi, który szczęśliwie się ożenił i obecnie spodziewa się dziecka. Jak jednak podkreśla senior rodu, miejsce Killa na stanowisku prezesa firmy zajmującej się ropą wcale nie jest takie stałe. Czas poszukać żony i spłodzić dziedzica.

Perspehone, dziewczynka sypiąca kwiatki, jak nazywa ją Cillian. Beznadziejnie w nim zakochana, choć idąc za jego prośbą, wychodzi za mąż za rozsądnego jak jej się wydaje Paxtona Veitcha. Jak się jednak szybko okazuje, ten znika, zostawiając jej do spłacenia ponad stu tysięczny dług. Z ludźmi, którzy są wierzycielami się nie zadziera. Kobieta łapie się ostatniej deski ratunku, jaką jest poproszenie Killa o pomoc. Starszy z braci Fitzpatrick oczywiście najpierw upadla ją do granic możliwości, a później... przystaje na jej propozycję, oferując jej małżeństwo i spłodzenie dziecka bez możliwości rozwodu. Czy zdesperowana Persy na to przystanie?

Muszę przyznać, że choć od lektury pierwszego tomu, czyli ,,Huntera" minęło już nieco czasu jedno pozostało niezmienne. Doskonałe pióro L. J. Shen. Autorka potrafi zaczarować słowem i wprowadzić czytelnika w świat bohaterów w taki sposób, że nie sposób oderwać się od kolejnych rozdziałów. Tym razem są one prowadzone naprzemiennie z punktu widzenia Cilliana i Perspehony. Jak można się łatwo domyślić, zostały jeszcze dwie wolne przyjaciółki. Czyżby kolejne tomy serii Shen postanowiła poświęcić ich miłościom? Bardzo możliwe. Choć ,,Villain" można czytać jako odrębną całość, to jednak jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy poznali demoniczną rodzinkę. Będzie się działo i to niemało! Polecam serdecznie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

8 komentarzy:

 1. Nie jestem przekonana, czy to tytuł dla mnie. Sięgam po niewiele książek w tym gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dokładnie takie same odczucia, jak moja przedmówczyni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten cykl będę polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chętnie nadrobię w przyszłości ten cykl, bo nie miałam pojęcia o jego istnieniu

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam 1 tom serii i ten również mam w planach. Jednak mamy grudzień i czytam aktualnie świąteczne książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. z wielką przyjemnością przeczytała bym tą książkę :)
  także będę mieć ją na oku
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ta seria jest na legimi? Koniecznie muszę przeczytać a marzy mi się właśnie coś takiego lekkiego

  OdpowiedzUsuń