Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 grudnia 2022

,,Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" Anna Sławińska

,,Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" Anny Sławińskiej to lektura na jeden wieczór. 


Autorka tej książki naprawdę miała okazję pracować w Paryżu, więc jest to atutem tego wydania. Oprócz tego wychodzę z założenia, że bardzo dobrym posunięciem jest wspieranie młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoją literacką karierę. Najważniejsze jest wymyślenie fabuły, która nie będzie opierała się na tym, co już wielokrotnie się powtarzało. ,,Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" Anny Sławińskiej skupia się na tym, czy główna bohaterka postanowiła wyrzec się wyznawanych wartości.

Główną bohaterką tego wydania jest Ania, która po studiach w celach zarobkowych postanowiła wyjechać do Paryża. Jej luksusowe oczekiwania jednak szybko się rozwiały. Kobiecie udało się znaleźć posadę gosposi u zamożnej rosyjskiej rodziny, jednak szybko okazało się, że nie była to idylla. ,,Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" Anny Sławińskiej jest wydaniem, w którym nie brakuje luksusowych dzielnic Paryża, ale opisane są także jego mroczniejsze i mniej zachwycające oblicza.

,,Emigrantka z torebką Louisa Vuittona" Anny Sławińskiej to lektura zakwalifikowana do gatunku powieści obyczajowej, która spodoba się, przede wszystkim, odbiorcom gustującym w tym gatunku. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na to, że w lekturze główna bohaterka z jednej strony miała szansę spełnić swoje marzenie w związku z podjęciem pracy w Paryżu, lecz z drugiej musiała zmierzyć się z tym, czy nadal opłaca się być wierną jej wartościom.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

 

5 komentarzy:

 1. Na pewno znajdzie grono odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że nie słyszałam o tej pozycji ale może mi się spodobać

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam autorki, ale już ma u mnie plusa, że zdecydowała się pisać o Paryżu, bo tam pracowała, a nie o dowolnym miejscu na świecie, gdzie nie była. Uwielbiam, kiedy ktoś miał styczność z miejscem, o którym pisze. Samo to mnie zachęca! A jak historia na jeden wieczór to bym bardziej coś dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrą powieść obyczajowa, czasem z chęcią przeczytam, także nie mówię nie Twojej propozcyji, może gdzies na nią wpadnę ":)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń