Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 27 grudnia 2022

,,Ocean uczuć. Tom 1" Mariola Sternahl

 ,,Ocean uczuć. Tom 1" Marioli Sternahl to pierwszy tom serii tej autorki. 


Przyjemnie jest móc zapoznać się z daną lekturą, gdy na polskim rynku możliwe jest już poznanie także kolejnej części. ,,Ocean uczuć. Tom 1" Marioli Sternahl jest początkiem cyklu, a na wydawniczym rynku ukazała się niedawno jego kontynuacja. To była doskonała okazja do tego, by udało mi się zapoznać z początkiem tej historii. Nie czytałam wcześniej nic tej autorki. Tym bardziej byłam bardzo ciekawa tego jakie wrażenie wywrze na mnie ta lektura.

Główną bohaterką w tym wydaniu jest Anna, obecnie już kobieta, która nie miała łatwego życia. Wychowywana przez dziadków niekoniecznie zaznała od nich miłości. Miała świadomość tego, iż niekoniecznie jej życie musi układać się bardzo pomyślnie. Czy poznanie pewnego mężczyzny miało okazać się zmianą na lepsze? Czy możliwym było, by Anna mogła spędzić z nim kolejne udane lata?

,,Ocean uczuć. Tom 1" Marioli Sternahl to debiut tej autorki. Zawsze wychodzę z założenia, że dobrze jest dawać szansę debiutantom. W związku z tym to wydanie również znalazło się na liście moich książek, z którymi postanowiłam zapoznać się w wolnym czasie. ,,Ocean uczuć. Tom 1" Marioli Sternahl to niezbyt obszerna, jednak niezwykle udana lektura.


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Zdecydowanie chcę poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno dobrze jest mieć na uwadze ten udany debiut.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też nie miałam jeszcze okazji czytać ksiązek tej autorki, będę musiala nadrobić
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tę książkę i bardzo mnie poruszyła. Kilka dni temu trafił do mnie drugi tom i bardzo jestem ciekawa, co tym razem autorka przygotowała dla czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o tej książce, ale zapowiada się ciekawie. Muszę ją w wolnej chwili przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej książki, ale przyznam, że brzmi ciekawie. Dodatkowo okładka mnie mega zaintrygowała.

  OdpowiedzUsuń