Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 grudnia 2022

,,Gorączka 2" Michael Mann, Meg Gardiner

 ,,Gorączka 2" Michaela Manna i Meg Gardiner to ciekawe literackie spotkanie.


,,Gorączka 2" Michaela Manna i Meg Gardiner jest ciekawym literackim wydaniem z tego względu, że skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce przed i po tym, co widzowi było dane obejrzeć w filmie. Z tego też powodu uważam, że warto jest mieć na uwadze właśnie tę lekturę w przypadku poznania tego, co już się wydarzyło. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak ciekawe wydanie udało się stworzyć dzięki połączeniu sił Michaela Manna i Meg Gardiner. W związku z obszernością lektury dobrze na jej przeczytanie jest zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu.

Chris za wszelką cenę chciał wydostać się z Los Angeles. Niekoniecznie jednak musi być mu to dane ze względu na to, że jego śladem postanowiła wyruszyć detektyw policji. Kilka godzin wcześniej to właśnie ona była odpowiedzialna za zabicie wspólnika Chrisa. Zadaniem Hanny jest sprawienie, by udało jej się dorwać ostatniego ocalałego członka, zanim uda mu się uciec z miasta. Czy faktycznie jest możliwym to, by udało jej się tego dokonać?

Po zapoznaniu się z wydaniem, jakim jest ,,Gorączka 2" Michaela Manna i Meg Gardiner jestem zdania, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest możliwość wcześniejszego obejrzenia filmu i następnie zapoznania się właśnie z tą książkową publikacją. Jest ona obszerna i dobrze na jej przeczytanie jest zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Na pewno dobrze jest poznawać także niebanalne wydania, a  ,,Gorączka 2" Michaela Manna i Meg Gardiner z pewnością taka jest.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

10 komentarzy:

 1. A ja zawsze najpierw czytam a później oglądam film. Nigdy w odwrotnej kolejności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam zamiar przeczytać tę książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 4. akurat mnie nie przekonuje ta ksiazka ale na pewno znajdzie swoich odbiorców
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię trochę inny rodzaj książek, ale film chętnie obejrzę🙂

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie znam autorów, nie słyszałam też o 1 części tej pozycji

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej powieści wcześniej i nie kojarzę nawet pierwszego tomu. Wydaje się mimo to ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam autorów ani tym bardziej publikacji. Ostatnio staram się unikać obszernych książek, ale kto wie. Ta wydała mi się ciekawa, być może kiedyś po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hm, nie kojarzę nawet filmu. Muszę go sprawdzić. I wtedy dopiero książka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem ciekawa i mam ją w planie na poświąteczne czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń