Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 12 grudnia 2022

,,Portret nieznanej kobiety" Daniel Silva

,,Portret nieznanej kobiety", który napisał Daniel Silva to kolejne ciekawe wydanie tego autora.Zapoznawanie się z powieściami szpiegowskimi zawsze dostarcza mi sporo satysfakcji. Kluczowe w takiej sytuacji jest zwrócenie uwagi również na to, by ich twórcą został znany i popularny w tej dziedzinie twórca. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na ,,Portret nieznanej kobiety", który napisał Daniel Silva. W ostatnim czasie czytałam także inną powieść tego autora, więc tym razem również miałam pewność związaną z tym, że się nie zawiodę. Wcześniej czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat twórczości tego autora, więc w końcu postanowiłam sprawdzić, jak w tym przypadku wypada jego nowość.

Gabriel Allon tym razem osiadł już w Wenecji po tym, jak odszedł z funkcji szefa wywiadu. Choć mogłoby się wydawać, że będzie to dla niego idealny czas wcale tak nie było. Gabriel postanowił pomóc w sprawie związanej ze sprzedażą arcydzieła, która miała miejsce już lata temu. Czy faktycznie było to dobrym rozwiązaniem w tym przypadku? Bardzo szybko okazuje się, że ta sprawa faktycznie nie miała być aż tak łatwa, jak mogłoby się to wydawać. Zadaniem Gabriela było odkrycie kilku łączących się ze sobą nici i sprowadzenie ich do jednego punktu wyjścia.

Z olbrzymim zainteresowaniem można zapoznać się z wydaniem, które faktycznie jest warte poznania. W moim odczuciu ,,Portret nieznanej kobiety", który napisał Daniel Silva właśnie taki jest. Z racji na obszerność lektury jest to jedna z tych powieści na poznanie której należy zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. W żadnym razie nie będzie on jednak stracony ze względu na to, że jest to wciągająca publikacja. ,,Portret nieznanej kobiety", który napisał Daniel Silva stanowi kolejny tom serii.


Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

7 komentarzy:

 1. Zdecydowanie nie jest to książka dla mnie, ale polecę ją mojej siostrze. Ona będzie zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas pokaże, czy przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że może być to ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnio mam coś mniej czasu, także na ta chwilę nie wybiorę tej ksiązki, ale propozcyja mnie zaciekawiła i zapiszę sobie tytuł! dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest to książka w moim klimacie czytelniczym, ale recenzja jest zachęcająca

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam okazji czytać nic tego autora, ale chętnie nadrobię w niedalekiej przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam już kiedyś coś Silvy, ale nie było okazji, by brać się za kolejne. Może czas to zmienić.

  OdpowiedzUsuń