Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 14 grudnia 2022

,,Szlakami polskich parków narodowych" Izabela Kiwior

,,Szlakami polskich parków narodowych" Izabeli Kiwior to wydanie, które interesowało mnie już od dłuższego czasu. Z racji mojej wielkiej podróżniczej pasji nie mogłam przejść obojętnie właśnie obok tego wydania. Uwielbiam poznawać kolejne lektury napisane przez osoby, które postanowiły skusić się na zmianę swojego życia. ,,Szlakami polskich parków narodowych" Izabeli Kiwior przedstawia historię autorki, która faktycznie podjęła nową decyzję. Powzięła sobie za cel, by w ciągu dwóch lat udało jej się zwiedzić wszystkie parki narodowe w Polsce. Czy faktycznie było to możliwe?

Nie dość, że jest to lektura podróżnicza to dodatkowo napisana na podstawie własnych doświadczeń autorki. Podróż przez kolejne parki narodowe pozwoliła nie tylko na odkrycie piękna przyrody, ale również nawiązanie relacji z innymi ludźmi. Uwielbiam poznawać takie historie na faktach, gdyż zaczytywanie się w ich kolejnych stronach jest dla mnie zawsze prawdziwą przyjemnością. ,,Szlakami polskich parków narodowych" Izabeli Kiwior polecam osobom zainteresowanym poznaniem niebanalnych wydań.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

9 komentarzy:

 1. Fantastyczna pozycja podróżnicza, która z pewnością znajdzie swoich odbiorców

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealna pozycja dla miłośników podróżowania, kompendium wiedzy
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratka dla osób lubiących podróżncze perypetie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sam raz dla podróżników🤗

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta książka znajdzie wielu odbiorców. Jestem ciekawa jak prezentuje się w środku.

  OdpowiedzUsuń
 7. O! Idealna książka do mojej kolekcji :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna książka dla podróżników i nie tylko bo fajnie jest iść szlakami takiego podróżnika :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobra książka dla lubiących podróże.

  OdpowiedzUsuń