Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 grudnia 2022

,,Mroczny książę" Michelle Hercules

 ,,Mroczny książę" to pierwszy tom nowej serii Michelle Hercules. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Michelle Hercules dała się znać polskim czytelnikom dzięki trzytomowej serii ,,Buntownicy z Rushmore". Nie da się ukryć, że bardzo mi się podobała, dlatego zdecydowałam się sięgnąć po kolejny tytuł wydany na rodzimym rynku. ,,Mroczny książę" to fantastyczna historia, w którą zabiera nas pisarka. Brat Vivienne Gale poprzez swoją nieopanowaną żądzę ćpania co i rusz wpada w kolejne kłopoty, z którego ratuje go Vivi. Jak się jednak okazuje, kolejny konflikt może być trudny do zawiązania. Smok za handel na swoim terenie postanawia go uwięzić, a jedynym wybawieniem jest zdobycie naszyjnika jednego z bardziej przerażających wampirów, jakim jest Lucca Della Morte.

Sam Lucca budzi się po 95 latach snu, jego organizm staje się coraz słabszy, a okres bezproduktywności coraz dłuższe. Klątwa rzucona przed laty wciąż działa i na początku nic nie zapowiada, by ktoś mógł ją zdjąć. Vivienne nie potrafi jednak po raz kolejny przejść obok problemów brata obojętnie. Choć jest zwyczajną osobą bez nadprzyrodzonych mocy udaje się do klubu, gdzie chce ukraść pożądany przez smoka naszyjnik. Próba okazuje się nieskuteczna, dlatego dziewczyna za delikatnym podstępem trafia do Akademii, gdzie poznaje wampiry żądne jej krwi. Czy wśród wrogów znajdzie się przyjaciel? To się dopiero okaże.

Już teraz wiadomo, że powstanie drugi tom serii Michelle Hercules, którego doczekamy się w Polsce. Będzie dotyczył bohaterów poznanych w tej części. Choć mam mieszane odczucia co do odbioru całości, to nie da się ukryć, że podsumowując całość autorka stworzyła niezwykle ciekawą historię osadzoną w fantastycznym świecie. Wampiry, wilkołaki, przemieniający się bohaterowie - to wszystko dla fanów takich klimatów jest strzałem w dziesiątkę. Serdecznie polecam, a ja wyczekuję kontynuacji. Na pewno pojawi się tam choć minimalny wątek Vivienne, na to liczę!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

8 komentarzy:

 1. Przyznam - bardzo zaskoczyło mnie, że to fantastyka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię fantastyki to zdecydowanie nie są moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mrocznego księcia z okładki bardziej bym kojarzyła z jednoznacznie gorącymi klimatami,a tu proszę, rys fantastyki się pojawił. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za fantastyką, ale wiem komu polecę tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że podobało Ci się to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyka to nie moje klimaty, jeżeli chodzi o książki. Choć do tej coś mnie przyciąga. Może sie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś czytałam trochę fantastyki. Myślę, że nadal spodobałaby mi się ta książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może się skuszę na tę książkę jak stos hańby mi się zmniejszy

  Anszpi

  OdpowiedzUsuń