Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 10 grudnia 2022

,,Zakon" Daniel Silva

 ,,Zakon", który napisał Daniel Silva jest ciekawym wydaniem powieści szpiegowskich.

 

Z powodzeniem postanowiłam skusić się na tę lekturę w związku z tym, iż jest naprawdę interesująca. Daniel Silva jest autorem, który faktycznie tworzy ciekawe historie i w związku z tym postanowiłam zapoznać się z tą pozycją. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, iż jest to obszerna powieść, więc na jej przeczytanie należy przeznaczyć odpowiednią ilość czasu. W żadnym wypadku nie będzie on jednak stracony. Miło można spędzić właśnie czas z takim wydaniem, w którym na pewno nie można narzekać na nudę. Poszukiwanie sprawców zawsze sprawia wiele radości i satysfakcji, tak również było w tym przypadku.

Gabriel Allone tym razem miał za zadanie zająć się tajemniczą śmiercią przyjaciela. Choć orzeczono, że była to naturalna śmierć istniały przesłanki dotyczące tego, iż niekoniecznie tak było. Gabriel musiał dowiedzieć się tego, czy jego przyjaciel faktycznie odszedł z tego świata w sposób naturalny, czy może ktoś pomógł mu w opuszczeniu ziemskiego padołu. Sprawa jednak nie była tak oczywista, gdyż w sprawę zamieszane mogły być kręgi kościelne. Czy możliwym było, by udało się dowieść prawdy?

,,Zakon", który napisał Daniel Silva stanowi już któryś tom serii. Z tego też powodu nie każdy może będzie chciał wejść od środka w tę lekturę. Mi to zupełnie nie przeszkadzało i z tego też powodu w wolnym czasie stopniowo zapoznawałam się właśnie z ,,Zakonem". Dawno nie miałam okazji czytać nic z serii szpiegowskiej, więc tym bardziej było to dla mnie ciekawym rozwiązaniem na kolejne dni w trakcie których poznawałam kolejne sceny ,,Zakonu".

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

5 komentarzy:

 1. Ja jednak wolałabym zacząć poznawanie tej serii od początku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłabym się skusić na tę lekturę, mimo, iż jest spora objętościowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi intrygująco, lubię czytać tego typu historie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie takie serie nie pociągają, jakoś nie mam ochoty poznawać takich książek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń