Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 grudnia 2022

,,Namiętne serce" Laurelin Paige

  ,,Namiętne serce" to ostatni tom trylogii Laurelin Paige. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Laurelin Paige przed laty zadebiutowała serią ,,Uwikłani", która pochłonęła mnie bez reszty. Niesztampowe podejście do tematu sprawiło, że grono jej odbiorców w bardzo szybkim tempie zaczęło rosnąć. Z pewnością są wśród nich także Ci, którzy uwielbiają serię Dirty wild, choć nie jest ona prosta pod względem emocjonalnym. Dyrektor Stark lubił rządzić nie tylko w swojej Akademii, ale także w domu. Julianna wychowywana pod ścisłe dyktando ojca była regularnie karana fizycznie i psychicznie. Iskierką nadziei w domu było pojawienie się Cade'a, który zakochał się w Jo z wzajemnością. Jak jednak nietrudno się domyślić, dyrektor Stark nie był zachwycony delikatnie mówiąc.

Tymczasem doczekaliśmy się już trzeciego tomu, wieńczącego tę serię. Choć Laurelin Paige w końcowych słowach obiecuje, że nie da odpocząć bohaterom, to jednak Jo i Cade'owi na razie chyba nieprzynależne główne role, a szkoda. To dzieciaki, a teraz dorośli skrzywdzeni przez człowieka, który jak się okazuje był zamieszany nie tylko w przemoc wobec swoich podopiecznych. Choć mijają lata, Cade w końcu może na chwile poczuć miłosne uniesienia jak zawsze w kontaktach z Jo. Ta jednak ma dla niego ,,niespodziankę", która może wstrząsnąć całym ich światem. Czy jednak uczucie nie będzie silniejsze, niż kolejne koleje losu? Laurelin Paige nie da im odpocząć, ale jak zwykle zna umiar we wszystkim, co robi.

,,Namiętne serce" to porywająca historia dwójki ludzi, którzy niejako na nowo odnaleźli się po latach. Jaką rolę odegrała w tym wszystkim matka Cade'a? Czy ojciec Jo faktycznie był zamieszany w tajemnicze wydarzenia toczące się w Akademii? Laurelin Paige skutecznie zachęca odbiorcę do czytania kolejnych rozdziałów. Nie da się również ukryć, że niezwykle szybko ponownie wsiąkłam w świat dramatów, ale i miłości i koniecznie chciałam przekonać się, jakie tajemnice zmienią bieg wydarzeń. Powieść obowiązkowa dla fanów trylogii oraz dla tych, którzy znają pióro pisarki i przed nimi cała seria ,,Dirty wild". Zarezerwujcie sobie odpowiednio dużo czasu, bo nie dacie rady się oderwać!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Przyjemnie spędza się czas z książką, w porywającym rytmie, jako przerywnik w przedświątecznej gorączce. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro nie da rady się oderwać, to biorę w ciemno, bo takie książki są najlepsze. Zapisuje na swoją listę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, książka nie dla mnie. Unikam tego typu książek. Jakoś mi z nimi nie po drodze. Cieszę się, że Twoje oczekiwania spełniła. 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię twórczość tej autorki i chętnie przeczytałabym te książkę, muszę ją zamówić

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sięgam po takie książki. Ale wiem, że one też mają swoich fanów :))

  OdpowiedzUsuń
 6. To na pewno udane czytelnicze spotkanie.

  OdpowiedzUsuń