Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 9 grudnia 2022

,,The Atlas Six" Olivia Blake

,,The Atlas Six" to pozycja z gatunku fantastyki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Od czasu do czasu lubię zapoznawać się z pozycjami z gatunku fantastyki. Z tego też powodu w ostatnim czasie mój wzrok padł na ,,The Atlas Six" Olivii Blake. Ta książka interesowała mnie już od dłuższego czasu, więc stwierdziłam, że nie sposób opierać się tym chęciom dalej. Jest to jedna z lektur, która nie dość, że jest obszerna, to dodatkowo wydana z drobną czcionką. Nie jest to jednak jej wadą, gdyż dzięki temu jeszcze dłużej można zagłębiać się w tę wspaniałą literacką ucztę. Nie sposób przejść obojętnie obok tak ciekawego wydania, które zresztą jest bardzo niesztampowe pod względem fabuły. Jej zakończenie dodatkowo jest nie do przewidzenia.

,,The Atlas Six" Olivii Blake powstała z bohaterami, którzy początkowo mieli pojawić się w zupełnie innym książkowym świecie. Tym razem postacie są wyjątkowe z tego względu, że zaledwie raz na dziesięć lat szóstka magów może ubiegać się o wtajemniczenie. Problemem jednak jest to, że na zakończenie po 12 miesiącach wykonywania różnych zadań zaszczytu wtajemniczenia dostąpi tylko piątka z nich. Bohaterowie muszą więc wykonywać zadania w taki sposób, by faktycznie udało im się znaleźć w ścisłej piątce. Czy jednak było to możliwe?

Z zainteresowaniem śledziłam kolejne losy szóstki bohaterów. Jest to jedna z tych pozycji, które ze względu na nagromadzenie tekstu nie czyta się zbyt szybko, ale jednocześnie jest się ciekawym tego, w jaki sposób zakończy się ta lektura. ,,The Atlas Six" Olivia Blake na pewno jest niebanalna pod względem treści i to jest jej wielką zaletą. Z tego też powodu to wydanie spodoba się miłośnikom lektur, w których na brak magii niewątpliwie nie można narzekać. Ja także miło spędziłam czas właśnie z tym wydaniem, choć niekoniecznie często sięgam po powieści z tego gatunku. Ta jednak jest niezwykle warta polecenia.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Ostatnio trochę zaniedbałam fantastykę, jeśli już w nią wchodziłam, to w tytułu kierowane do młodych czytelników, zatęskniłam za poważniejszymi pozycjami z tego gatunku. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja za fantastyka nie przepadam, zdecydowanie bardziej lubię inne gatunki czytelnicze

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za fantastyka w książkach, jakoś nie są to moje klimaty, ale wiem komu mogę polecić książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za fantastyką, nie czytam jej. Cieszę się jednak, że książka spełniła Twoje oczekiwania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że mogłabym skusić się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń