Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 3 grudnia 2022

,,Poskładaj się" Sophie Liard

 ,,Poskładaj się" Sophie Liard to pozycja na temat tego, w jaki sposób można udoskonalić przestrzeń wokół siebie.


Jak słusznie zauważyła autorka, w życiu bardzo dużo osób spędza czas na szukanie większych zarobków i jeszcze raz pieniędzy. Ja akurat się na tym nie skupiam i z tego też powodu żyje mi się o wiele lepiej. Nie da się jednak ukryć, że na książkę Sophie Liard skusiłam się z tego względu, iż autorka porusza temat tego, jak w bardzo logiczny sposób można wykorzystywać półki, szuflady i składać poszczególne rzeczy w konkretnych pomieszczeniach. Ta praktyczna wiedza sprawia, iż na fakcie jest z czego czerpać wiedzę.

Nigdy nie zaszkodzi wiedzieć tego, w jaki sposób można ułożyć swoje rzeczy w taki sposób, by było to bardziej logiczne i zajmowały mniej miejsca. Problemem jest bardzo duże nagromadzenie rzeczy materialnych w danych pomieszczeniach, nad czym niekoniecznie udaje się zapanować. Na szczęście można próbować i rady napisane przez tę autorkę okazują się w tym względzie pomocne.

,,Poskładaj się" Sophie Liard to jedno z tych wydań, którego nie trzeba czytać po kolei. Można zapoznawać się z nim w dowolnej kolejności i czerpać wiedzę z tych pomysłów na składania np. kocyka dziecięcego, które w danej chwili okazują się pomocne. Jest to jedna z takich publikacji, do których można często wracać w dowolnym momencie. Na pewno warto wziąć ją pod uwagę w przypadku najbliższych książkowych zakupów. 

10 komentarzy:

 1. Nie przekonują mnie do siebie takie książki, nie widzę większego sensu w czytaniu ich bo jakoś nigdy nic nie wniosły do mojego życia nowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytałam co nie co i jest to idealna dla każdej osoby, która uwielbiam mieć wokół siebie porządek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś tak książka mnie do siebie nie przekonuje, jest wiele ciekawszych pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi całkiem ciekawie, przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z tego typu lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno przydatne wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię takie książki. O tej nie słyszałam, więc dzięki za wpis i lecę szukać w sieci do kupna tej pozycji!

  OdpowiedzUsuń
 7. faktycznie to jest prawda wiele osób które szukają coraz to więcej pieniędzy, takie mamy czasy
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno książka ma w sobie wiele wartościowych treści, ale na razie się nie skuszę i po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aby udoskonalić życie wokół siebie trzeba na samym początku zaakceptować samego siebie, bez tego niestety nie osiągniemy swojego celu. Ja zawsze miałam kompleksy z powodu otyłości, ale postanowiłam schudnąć i dopiero jak zobaczyłam siebie w lustrze, udało mi się również poskładać życie wokół siebie tak że na chwilę obecną jestem osobą szczęśliwą bez kompleksów. Bardzo dużo dały mi również odżywki pomagające w budowie masy mięśniowej dzięki nim moje ciało jest świetnie wyrzeźbione.

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka naprawdę znakomita. Czytałam jakiś czas temu i w sumie pochłonęłam ja w kilka godzin. Dzięki niej również zmieniłam swoje życie, odeszłam z pracy która mnie ograniczałam i założyłam własny biznes, na chwilę obecną jestem szczęśliwą osobą z marzeniami

  OdpowiedzUsuń