Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 3 grudnia 2022

,,Rok na farmie" Jeremy Clarkson

,,Rok na farmie" Jeremy'ego Clarksona to zupełna nowość na księgarnianych półkach.


Na polskim rynku ukazało się sporo książek tego autora. Kilka lat temu miałam okazję się chyba z jedną z nich. Korzystając z tego, że zauważyłam w nowościach tytuł ,,Rok na farmie" postanowiłam sprawdzić, jakie wywrze na mnie wrażenie. Nie można odmówić mu tego, że humor jest dość specyficzny, więc albo ta książka przypadnie Wam do gustu albo odłożycie ją po pierwszej stronie. Nawet jeżeli ten tytuł i pióro Clarksona nie przypadną Wam do gustu, zawsze można skusić się na kupienie tej publikacji w roli prezentu. W końcu każdy z nas ma inny gust, więc nie powiedziane, że to, co nie spodobało się nam, nie zachwyci kogoś innego.

Tym razem odbiorca ma okazję zapoznać się z czymś zupełnie nowym. Jeremy Clarkson postanowił zakupić farmę i zająć się rolnictwem. ,,Rok na farmie" jest jego rocznym spisem działań, niekiedy śmiechem przez łzy odnośnie tego, jak bardzo miał mylne wyobrażenie o prowadzeniu tego biznesu. Czy jednak w związku z tym miał z niego zrezygnować?

Nie jest to książka dla każdego ze względu na przemyślenia Jeremy'ego Clarksona, jednak na pewno są osoby, którym ta pozycja przypadnie do gustu. na pewno są osoby, które nie mogły doczekać się przemyśleć autora dotyczących jego pracy na własnej farmie. Mam wiec nadzieję, że i Ty znajdujesz się w gronie odbiorców, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują pióra mistrza na księgarnianych półkach. W takim przypadku ,,Rok na farmie" to publikacja idealna dla Ciebie.

7 komentarzy:

 1. Twoja recenzja bardzo ciekawa. Jednak sama książka nie jest czymś po co chciałabym sięgnąć. Ale będę polecać dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę widziałam w zapowiedziach i przyznam, że mnie zaciekawiła, ale ostatecznie z niej zrezygnowałam w natłoku jesiennych premier.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajna książka! Nie wiedziałam o tej serii, ale pokazanie życia na farmie brzmi bardzo fajnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. super jest ta propozycja, może nie jest dla każdego ale myślę że znajdzie wiele swoich fanów
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie bardzo ciekawi ta książka, ale to dlatego, że jestem związana ze wsią :). Chętnie poznam treść.

  OdpowiedzUsuń