Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 2 grudnia 2022

,,Księżniczka" Włodzimierz Malczewski

 ,,Księżniczka" Włodzimierza Malczewskiego to genialna propozycja czytelnicza.

,,Księżniczka" Włodzimierza Malczewskiego to idealna propozycja sensacyjna, w której nie brakuje również nuty romansu. Bez wątpienia idealnie sprawdzi się w roli wieczornego relaksu dla osób, które faktycznie lubią zapoznawać się z historiami z tego gatunku. Ja bardzo lubię taką odmianę, więc nie mogłam przejść obojętnie również obok tej powieści napisanej przez polskiego twórcę. Bez wątpienia jest się czym zainteresować. 

Głównym bohaterem tego wydania jest Evan, infirmatyk, który postanowił zająć się sprawą porwanej księżniczki Aidy. To bardzo ciekawa książka ze względu na to, że zwykły człowiek postanowił skusić się na wykonanie zadania, które było dla niego wielką niewiadomą. Z tego też powodu powieść jest tym bardziej fascynująca, gdyż łączą w sobie sporo elementów sensacyjnych z romansiwymi. Okazuje się, że Aida może skrywać wiele sekretów, o których Evan nie miał pojęcia.

Bez wątpienia ,,Księżniczka" Włodzimierza Malczewskiego jest jednym z tych wydań, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. To wyśmienita okazja do tego, by móc zagłębić się w taką sensacyjną historię Evana, który z dnia na dzień postanowił zmienić swoje życie i wyruszyć na pomoc Juliannie. Czy faktycznie było to dobrym rozwiązaniem? O tym musicie przekonać się sami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

5 komentarzy:

 1. Będę miała tę książkę na uwadze w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi intrygująco, chętnie dam jej szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowałaś mnie! Zapisuję tę pozycję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie sensacyjne historie. Tylko kocyk, dpbra herbatka i można się zaczytać. Kupiłaś mnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń