Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 20 grudnia 2022

,,Pracodawca wszechdoświadczalny" Ada Bereś

,,Pracodawca wszechdoświadczalny" Ady Bereś to poradnik napisany przez tę twórczynię. 

Już na samym początku muszę szczerze przyznać, że gdy postanowiłam sięgnąć po tę lekturę nie sądziłam, że okaże się ona aż tak zajmująca. Jak już na początku zapewnia autorka, nie jest to poradnik przeznaczony do osób, które bardzo dobrze radzą sobie z rekrutowaniem pracowników i utrzymaniem ich na konkretnym stanowisku. ,,Pracodawca wszechdoświadczalny" Ady Bereś z zawartą w nim wiedzą okaże się cenną wskazówką dla osób, które nie do końca radzą sobie  w roli pracodawców, menadżerów, czy kierowników konkretnych jednostek. Nie ma się czym przejmować, gdyż wszystkie wymagane zachowania są jak najbardziej do wypracowania.

Bardzo podobało mi się to, że lektura tego poradnika jest naprawdę zajmująca. Ada Bereś postarała się o pisanie bardzo prostym i przystępnym dla odbiorców językiem. Jest to jedno z tych wydań, w którym oprócz cennych wskazówek na koniec książki w trakcie czytania można odpowiadać także na pytania. Kluczowe jest przyznawanie sobie konkretnych punktów zgodnie ze stanem faktycznych, gdyż dzięki rzetelnej pracy nad tymi pytaniami będzie miało się jeszcze większą świadomość tego, nad czym należy popracować. 

,,Pracodawca wszechdoświadczalny" Ady Bereś nie jest obszerny, jednak nasączonym wiedzą teoretyczną i praktyczną wydaniem, która pozwala zmienić swoje zachowanie na lepsze. Warto jest skorzystać z udzielonych w tej lekturze wskazówek i mieć na uwadze to, że dobry zespół to taki, który jest zgrany, wykonuje swoje zadania i nikt nie ma ochoty na odchodzenie z posady w związku ze złym samopoczuciem w danym przedsiębiorstwie. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Ciekawy tytuł już on przykuł moją uwagę, co do treści to chętnie ją zgłębię:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że z ciekawości sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. To może być całkiem ciekawa lektura więc może w wolnym czasie się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 4. Osoby zainteresowane tematem na pewno zaciekawi. Jednak ja do nich nie należę.

  OdpowiedzUsuń