Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 grudnia 2022

,,Zaślepiona blaskiem Paryża" Sylwia Chlebowska

 ,,Zaślepiona blaskiem Paryża" Sylwii Chlebowskiej to książka napisana na faktach, choć to co zostało w niej opisane wydaje się aż za bardzo przerażające.


Na polskim rynku nie brakuje książek, w których bohaterka już od samego początku ma nadzieję na szczęśliwy związek, jednak następnie życie pisze własny scenariusz i nie wszystko układa się w zadowalający dla niej sposób. Problem pojawia się jednak i sytuacja wygląda zupełnie inaczej w chwili, gdy okazuje się, że wydarzenia związane z przemocą miały miejsce naprawdę. O tym właśnie opowiada książka ,,Zaślepiona blaskiem Paryża" Sylwii Chlebowskiej, którą autorka postanowiła spisać na podstawie własnych przeżyć po latach uratowania siebie od takiego męża.

Sylwia była na drugim roku studiów turystycznych, wierzyła, że poznanie takiego mężczyzny, jakim był Mr K może okazać się spełnieniem jej marzeń. Niestety, okazało się, że to raczej był koszmar niż prawdziwa miłość. Okazało się, że jej partner bardzo lubuje się w zadawaniu jej bólu, poniżając ją i bijąc. Czy udało jej się od niego uwolnić? W jaki sposób obecnie wygląda życie Sylwii Chlebowskiej, która odważyła się spisać to wydanie?

,,Zaślepiona blaskiem Paryża" Sylwii Chlebowskiej jest lekturą stosunkowo krótką, jednak jednocześnie nasączoną wielkim bólem. Wynika to z tego, iż jest ona napisana na faktach i emocje autorki wyzierają i wpływają na czytelnika z każdej strony. Choć nie jest to łatwe wydanie uważam, że warto mówić także o tym, co miało miejsce naprawdę i pokazywać, że zawsze jest dobry czas na zmianę swojego życia. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Cenię sobie książki oparte na faktach, więc będę miała ten tytuł na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do Paryża też bym chętnie pojechała, chociaż ponoć bardzo się zmienił i nie jest to już Paryż taki jak w książkach z XIX wieku, czy chociaż z lat 60-tych...

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki na faktach więc z pewnością ta lektura by mi się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubie książki oparte na faktach więc pewnie po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaintrygował mnie ten opis 💛 chętnie ja przeczytam, szczególnie ze jest na faktach

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna propozycja na zimowe wieczory. Do tego herbata z sokiem malinowym domowej roboty, koc w kratę i mamy "jakby" luksusowo🎄🌲🎄

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiła mnie ta książka , lubię czytać książki oparte na faktach

  OdpowiedzUsuń