Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 grudnia 2022

,,Słońce, morze, gwiazdy" Julia Bochis

,,Słońce, morze, gwiazdy" Julii Bochis to jedno z wydań dla osób w różnym wieku. 


,,Słońce, morze, gwiazdy" Julii Bochis jest jednym z tych wydań, które zawiera bardzo ważne prawdy. Książkę z powodzeniem można czytać po kolei lub też w związku z zainteresowaniem poszczególnymi stronami. To sprawia, iż sięganie po to wydanie nigdy nie okaże się monotonne. Z powodzeniem za każdym razem jej lekturę można zaczynać w dowolnym komencie, skupiając się choćby na Poznaniu jednej rozkładówki.

Miło można spędzić czas z taką publikacją ze względu na różnorodność poruszanych w niej prawd. Nie ma problemu z wybraniem tej strony, która w danej chwili będzie najbardziej pożądana. Piękno tej książki tkwi przede wszystkim w prostocie i z tego też powodu warto jest mieć na uwadze również to wydanie. Sztywna oprawa, kolorowe ilustracje i treść trafiająca w sedno są zaletami tego wydania.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa koncepcja książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewiele treści w tej książeczce, ale wygląda uroczo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nigdy nie czytałam książki nie po kolei.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe wydanie :) Zaciekawiłaś mnie tą książkę i będę miała na uwadze przy kupowaniu :)

  OdpowiedzUsuń