Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 10 stycznia 2023

,,Biskup" Adam Maksymilian Grzybowski

 ,,Biskup" Adama Maksymiliana Grzybowskiego to jedno z wydań, na które warto jest zwrócić uwagę. 


Niekiedy trafiają się takie wydania i chęć zapoznania się z poszczególnymi książkami jest tak silna, iż nie trzeba wiele by od razu skusić się na możliwość przeczytania konkretnej powieści. Tak właśnie postanowiłam skusić się na publikację  ,,Biskup" Adama Maksymiliana Grzybowskiego, która okazała się nadzwyczaj dobrym rozwiązaniem na spędzenie wolnego dnia w udany sposób. Na uwagę zasługuje także jej niezbyt wielka obszerność.

Niewątpliwie ,,Biskup" Adama Maksymiliana Grzybowskiego jest niezwykle udanym debiutem. Jest to związane z tym, że główna linia przewodnia ma miejsce w średniowieczu. To wówczas miał zwolnić się wakat na papieża i choć kolejną osoba była już przygotowana to niewątpliwie nie mogło brakować również innych chętnych. Dodatkowo pojawił się problem z zaginięciem pewnego dokumentu, który miał niesamowite znaczenie i kluczowe byłoby to, żeby nie wpadł w niepowołane ręce.

Lubię sięgać po udane, niesztampowe debiuty i z tego też powodu ,,Biskup" Adama Maksymiliana Grzybowskiego bardzo przypadł mi do gustu. Jest to powieść, której czytanie na pewno nie okazuje się nużące, a to jest bardzo ważne w przypadku wszystkich powieści, z którymi chce się spędzić swoje wolne chwile. Przeniesienie akcji do średniowiecza i połączenie walki dobra ze złem ze wskazaniem tego co ma wygrać za każdym razem zasługuje na literackie uznanie.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jednak chyba nie moje klimaty. Poza tym na razie zdecydowanie mam co czytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie się zapowiada. Na pewno się na nią skuszę

  OdpowiedzUsuń
 4. O, średniowiecze! Lubię ten okres w kulturze. Ciekawa jestem książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie ostatnio coraz bardziej interesuje się średniowieczem, więc to ksiazka dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie, że to udany debiut, jednak dla mnie nie jest to pozycja, która mnie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym mieć choć chwilę wolnego czasu...ostatnio mam go w niedostatku niestety. Kinga

  OdpowiedzUsuń