Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 11 stycznia 2023

,,Klubowe dziewczyny" Ewa Hansen

 ,,Klubowe dziewczyny" Ewy Hansen to wydanie idealne na jedno krótsze czytanie.Oprócz lektur, z którymi można zapoznać się w kilka godzin dużym uznaniem wśród wybieranych przeze mnie nowych tytułów do czytania cieszą się także te mniej obszerne pozycje. Ważne jest, by już od początku okazały się one ciekawe i wciągające, gdyż, gdy będzie odwrotnie, zapoznanie się z nimi będzie raczej udręką, niż przyjemnością. W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowa powieść, którą jest wydanie ,,Klubowe dziewczyny".

,,Klubowe dziewczyny" Ewy Hansen fabularnie skupiają się na historii trzech dziewczyn - Janki, Wery i Marty. To właśnie one, każda w swoim opowiadaniu, postanowiły udać się do klubów na terenie Warszawy. Czy jednak było to dobrym rozwiązaniem? W jakim celu się tam udały? Czy nocna zabawa miała być sposobem na odsunięcie od siebie problemów?

Niewątpliwie z racji objętości jest to lektura na jedno dłuższe czytanie, gdyż czasowo uda się z nią zapoznać. W związku z tym nie trzeba planować na jej przeczytanie zbyt dużej liczby czasu. ,,Klubowe dziewczyny" Ewy Hansen to jedna z tych lektur, która idealnie sprawdzi się w przypadku chęci poznania emocjonującej historii. Te bez wątpienia właśnie takie są i dobrze jest dać im szansę wtedy, gdy nadarzy się ku temu okazja.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba na razie podziękuję za akurat tę podpowiedź czytelniczą.

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli na przykład na podróż też dobrze sie sprawdzi:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam czytać takie książki!! 💎

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię od czasu do czasu takie krótkie lektury na wolną chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie do końca moje klimaty czytelnicze więc się raczej nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie zaczytywałam się w tej tematyce. Chociaż nie mówię jeszcze że nie sięgnę po ta książę

  OdpowiedzUsuń
 8. Moze kiedys wpadnie w moje łapki ;)

  OdpowiedzUsuń