Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 12 stycznia 2023

,,Sanduria" Yat Quenaru

 ,,Sanduria", którą napisał Yat Quenaru jest udanym sposobem na spędzenie wolnego czasu. 

Dzięki bardzo dużej różnorodności gatunkowej na polskim rynku z powodzeniem można zapoznawać się z kolejnymi interesującymi wydaniami. Lubię sięgać po nie naprzemiennie ze względu na wymianę tematyk. Dzięki temu za każdym razem mam gwarancję tego, że nie znudzę się kolejną podobną lekturą. ,,Sanduria", którą napisał Yat Quenaru była w moich czytelniczych planach już od dłuższego czasu gdy widziałam ją w zapowiedziach, jednak przez cały czas miałam inne czytelnicze plany. W końcu postanowiłam to zmienić.

O czym jest ,,Sanduria", którą napisał Yat Quenaru? Książka fabularnie skupiają się na tym, co takiego może się wydarzyć i do czego tak naprawdę mogą posunąć się osoby mające za duze ambicje. Jedną z nich jest królowa, której zamarzyło się stworzenie imperium. Czy dzięki magii to zadanie miało okazać się dla niej łatwiejsze? Kluczowe jest zwrócenie uwagi na to, że jednak nie tylko ona mogła posłużyć się ponadludzkimi dodatkami. Czy wspomnieniowy powrót do przeszłości był jednak dobrym pomysłem?

,,Sanduria", którą napisał Yat Quenaru to bardzo ciekawa lektura, na którą warto jest zwrócić uwagę w wolnym czasie. Pod względem poruszanej treści i fabularnej jest to calkiem niebanalna powieść, co bez wątpienia wplywa na to, iż z całością można zapoznać się sprawnie. Jestem bardzo rada z faktu, że udało mi się przeczytać ,,Sandurię", którą napisał Yat Quenaru, gdyż z każdą kolejną stroną utwierdzałam się w przekonaniu, że to będzie dobrze spędzony czas. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

7 komentarzy:

 1. Magia i pozludzkie moce w książkach nie do końca mnie ciekawią, ale fajnie że tobie się podobała książka

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tak samo, jak moja przedmówczyni.

  OdpowiedzUsuń
 3. No cóż, przerost ambicji zawsze niesie w sobie coś destrukcyjnego, ciekawe, że nie tylko dla innych, ale również dla ich właściciela. Wystarczy spojrzeć na biznes i politykę... Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to jest fantasy czy raczej historyczna książka? Klimat raczej orientalny czy europejski? I czy to część jakiejś serii czy skończona historia? Zaciekawiłam się nią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, no niestety czasami przerost ambicji może być nazbyt szkodliwy nie tylko dla danej osoby, ale i wielu innych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że mogłabym się na nią skusić w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tym razem nie jest to książka dla mnie. Czytam inny gatunek, więc ten mnie nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń