Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 30 stycznia 2023

,,Sabatia. Zemsta" Justyna Wnuk

 ,,Sabatia. Zemsta" Justyny Wnuk to pierwszy tom serii polskiej pisarki. 

Lubię sięgać po romanse, które ukazują się co najmniej w dwutomowych sercach. Z tego też powodu nie mogłam przejść obojętnie również obok lektury ,,Sabatia. Zemsta" Justyny Wnuk, tym bardziej że na rynku wydawniczym praz na mojej półce pojawił się też drugi tom cyklu. Z racji jego średniej obszerności stwierdziłam, że z tym wydaniem uda mi się zapoznać w wolny wieczór i tak też się stało. ,,Sabatia. Zemsta" Justyny Wnuk to ciekawe wprowadzenie do tego, co wydarzy się dalej.

Zahara Pederaza nie miała żadnych możliwości zmiany tego, w jakiej rodzinie przyszło jej się urodzić. Niekoniecznie jednak z czasem młoda kobieta musiała pogodzić się z tym, że żyje w świecie mafii. Zahara miała dwa wyjścia - przystać na to, co ofiarowało jej życie i podporządkować się mafijnym obrońcom lub też stać się taką jak oni. Którą z opcji dla siebie wybrała?

,,Sabatia. Zemsta" Justyny Wnuk to wydanie, na które warto zwrócić uwagę w chwili, gdy lubi zapoznawać się z mafijnymi historiami. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą lekturą, gdyż w roli relaksu po ciężkim dniu sprawdziła się ona idealnie. Jestem bardzo ciekawa losów Sabatii i dlatego już niebawem zabieram się za przeczytanie drugiego tomu. Na pewno nie będę mogła narzekać na brak wrażeń.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Głośno o tej książce i fajnie, podoba mi się, że to romans mafijny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadam za tym gatunkiem książek, więc raczej nie będę sięgała po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Romanse i popularna ostatnio literatura mafijna to raczej nie moje czytelnicze klimaty, ale czasami warto porzucić swoje utarte przyzwyczajenia i spróbować czegoś nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mafijne historie? To nie do końca moja bajka, ale popularność tego typu książek świadczy o tym, że wiele osób chce je czytać.

  OdpowiedzUsuń