Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 22 stycznia 2023

,,Nastolatki na krawędzi" Praca zbiorowa

 ,,Nastolatki na krawędzi" to bardzo ważna lektura dla odbiorców w różnym wieku.


Oczywistym jest, że świat przez cały czas się zmienia i tak samo sprawa przedstawia się w przypadku nastolatek. Wywiad ,,Nastolatki na krawędzi" jest jednym z tych wydań, które przydadzą się odbiorcom w różnym wieku. Czas na zmiany, czas na poznanie tej interesującej rozmowy, która ukazuje świat nastolatków w zupełnie nowym świetle i kluczowe jest zadbanie o to, by te wszystkie zmiany nie przechodziły obok nas.

Czasy, kiedy kobieta miała jasno określone zadanie znalezienia męża, urodzenia dzieci i zajęcia się domem dawno minęły. Współczesne dziewczynki mają problem ze znalezieniem swojego miejsca w społeczeństwie. Pojawiają się używki, uzależnienie od telefonów, chęć przypodobania się starszym kolegom. W rozmowie z lekarzami dowiadujemy się, że jest szeroki wachlarz powodów, dlaczego tak się dzieje. Poruszony zostaje temat depresji, autyzmu, zaburzeń psychicznych, ADHD, problemu z identyfikacją płci, czy zaburzeń odżywiania. Psychiatrki pokazują, jak ważne jest wsparcie rodziców i jasne postawienie granic.

,,Nastolatki na krawędzi" to książka, którą powinien przeczytać nie tylko każdy opiekun, ale też nauczyciel, wychowawca, szkolny pedagog. Często nie zdajemy sobie sprawy z wielu istotnych przemian, które dokonują się w życiu nastolatka. Tutaj głównie głos oddano sytuacjom dotyczącym dziewczynek.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.


9 komentarzy:

 1. Na pewno jest to książka bardzo na czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. faktycznie dobra propozycja nie tylko dla dzieci ale i nauczycieli, mogli by z niej cos wynieść
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak bardzo się cieszę, że moje dzieci wyszły już z nastoletniości, miałam podwójną dawkę zamieszania związanego z dojrzewaniem. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje must read! Na pewno przyda mi się ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa książka! Miałam okazję ją niedawno przeczytać, ponieważ leżałam długo w szpitalu po dosyć poważnej operacji. Dobrze, że trafiłam na odpowiednio wyposażoną placówkę z nowoczesnym sprzętem, takim jak np. ssak elektryczny medyczny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja córka właśnie wkracza w okres nastoletni, więc będę musiała się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako mama dziewczynki chyba powinnam poznać tę książkę. Będę mieć ją na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 8. Osobiście nie sięgam po takie pozycje, więc nie miałam okazji poznać się z tą książką.

  OdpowiedzUsuń