Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 23 stycznia 2023

,,Weronika" Anna Tywonek

 ,,Weronika" Anny Tywonek to niezbyt obszerne wydanie obyczajowe.


W ciągu dnia mało kiedy mam czas, by w całości móc zapoznać się z całą lekturą. Z tego też względu sięgam po krótsze książki, które również okazują się warte uwagi, a ich niewątpliwym atutem jest to, że ze spokojem można się z nimi zapoznać w jeden dzień. Zazwyczaj jednak gdy moją uwagę zwraca jakąś lektura przede wszystkim zwracam uwagę na jej treść, a nie liczbę stron. ,,Weronika" Anny Tywonek nie okazała się pod tym względem wyjatkowa.

Główną bohaterką tego wydania jest Weronika, kobieta, która musi mierzyć się z własnymi demonami. Problem polegał jednak na tym, iż przed światem przywdziewała maskę szczęśliwej, a tak ogólnie swoje smutki topiła w alkoholu. Tytułowa Weronika jest tak naprawdę osobą, z którą wielu czytelników może się utożsamić lub też znać kogoś takiego w otoczeniu, kto bez wątpienia potrzebuje wsparcia i pomocy.

,,Weronika" Anny Tywonek to książka refleksyjna i melancholijna ze względu na opisy przeżyć autorki, która ze smutkiem mierzyła się w towarzystwie procentów. Bez wątpienia jest to jedno z tych wydań, które warto jest mieć na uwadze, gdy jest się pełnoletnim czytelnikiem i wie się o tym, że topienie smutków w alkoholu na pewno nie jest najprzedniejszym rozwiązaniem. Choć ,,Weronika" Anny Tywonek nie jest obszerna, to niesie ze sobą olbrzymi ładunek emocjonalny.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Coś w moim stylu. Będę szukać tej książki

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbyt obszerne opisy przeżyć wewnętrznych przyznam nieco mnie irytują . Ale temat alkoholizmu zwłaszcza wśród kobiet daje do myślenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Poruszony temat w tej książce jest bardzo ciężki i wydaje mi się, że warto sięgnąć po tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że raczej będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Powinna mi się spodobać. Myślę że nie raz do nie zajrzę

  OdpowiedzUsuń
 7. Super książka! Przedstawia bardzo ciekawą historię. Oprócz takich powieści lubię także czytać rozmaite poradniki, przede wszystkim dotyczące aranżacji wnętrz. Ostatnio zainspirowałam się jednym z nich i kupiłam piękne kwiaty do salonu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z pewnością książka porusza trudne tematy, wygląda na ciekawą.

  OdpowiedzUsuń