Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 21 stycznia 2023

,,Pizza, Tinder i prosecco" Agata Czubik

 ,,Pizza, Tinder i prosecco" Agaty Czubik to jedna z moich ostatnich lektur.


,,Pizza, Tinder i prosecco" Agaty Czubikjest typowo lekką lekturą, na którą warto jest zwrócić uwagę w chwili, gdy chce się zapoznać z typowo lekkim wydaniem. W ostatnim czasie i zresztą od wielu lat chętnie sięgam właśnie po takie książki, z lekturą których można się sprawnie zapoznać i miło spędzić z nią czas. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze wydanie ,,Pizza, Tinder i prosecco" Agaty Czubik, ktore skupia się na historii trzech głównych bohaterek.

Spędzenie wolnego czasu we Włoszech jest udanym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z powodzeniem można odwiedzać różne lokale, jak i poszukiwać partnerów. Niekoniecznie jednak to w każdym przypadku musi zakończyć się powodzeniem. Przekonać mogła się o tym Julia, która nie była przekonana, czy spotkania z kolejnym mężczyzną w jej przypadku okażą się udane.

Bez wątpienia to właśnie ,,Pizza, Tinder i prosecco" Agaty Czubik jest lekką lekturą i z tego względu idealnie sprawdza się możliwość zapoznania się z nią w ramach wieczornego relaksu. Historie trzech kobiet są ciekawe, a pomysł na fabułę na tyle ciekawy, że to wydanie niewątpliwie przypadnie do gustu miłośniczkom powieści obyczajowej z romansem. Jest to jedna z polskich nowości, która wciąga od początku aż do samego końca.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Chętnie sprawdzę, czy ta książka mnie również wciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pizzę i prosecco lubię, natomiast nie wyobrażam sobie szukania partnera na Tinderze ;) Tak czy siak, książka wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę mieć ją na uwadze, bo recenzja brzmi całkiem zachęcająco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obyczajówki z romansem zawsze są chętnie przeze mnie czytane.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię czasem sięgnąć po taką lekką lekturę! :)

  OdpowiedzUsuń