Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 17 stycznia 2023

,,Niedopasowany" Karol Husak

 ,,Niedopasowany" Karola Husaka to literacki debiut autora, który w planach ma napisanie też innych książek.

Bez wątpienia dobrze jest mieć na uwadze różnorodne pozycje, które skupiają się nie tylko na jakiejś sztampowej linii fabularnej, ale również na aktualnych wydarzeniach oraz emocjach. W przypadku debiutów literackich nigdy nie można mieć pewności związanej z tym, że uda się zapoznać z naprawdę zajmującym wydaniem. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze publikację ,,Niedopasowany" Karola Husaka, która okazała się nadzwyczaj sprawnie poprowadzonym wydaniem z linią fabularną.

Głównym bohaterem tego wydania został dopiero co wchodzący w dorosłe życie Paweł. Chłopak był wyjątkowy z tego względu, iż nie chciał na siłę urozmaicać swojego życia i udawać, że jest ono inne niż miało to miejsce w rzeczywistości. Z tego też względu swojego ukojenia szukał w muzyce. Czy jednak ona była w stanie zagłuszyć bieżące wydarzenia? Na świecie były wojna, fałsz, pandemia i życie na pokaz. Najgorsze jest to, iż jest to również naszą rzeczywistością.

,,Niedopasowany" Karola Husaka to książka, która jest bardzo dobrze skonstruowana pod względem fabularnym. Z tego też powodu dobrze jest mieć na uwadze właśnie to wydanie. Jego atutem jest wierne oddanie realiów tego świata, w którym obecnie przyszło nam żyć. ,,Niedopasowany" Karola Husaka to niezwykle udany debiut doświadczonego pedagoga, co w przypadku tego wydania jest zauważalne już od samego początku. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Myślę, że wydarzenia opisane w tej książce są jeszcze wyraźne w pamięci wielu osób.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie jest to pozycja dla mnie, więc tym razem niestety się nie skuszę. Wiem jednak, komu może się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, przed pewnymi rzeczami nie da się uciec. To część naszej rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywistość czasami potrafi być nie typowa, sama fabuła mi odpowiada.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem czy ta książka by mi się spodobała, muszę więcej opinii o niej poczytać

  OdpowiedzUsuń