Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 16 stycznia 2023

,,Zamknięta w kalejdoskopie" Monika Majer Pietraszak

 ,,Zamknięta w kalejdoskopie" Moniki Majer Pietraszak to kolejna nowość na polskim rynku.

Literatura piękna może mieć naprawdę wiele odcieni i ten przygotowany w wydaniu ,,Zamknięta w kalejdoskopie" przez Monikę Majer Pietraszak jest jednym z nich. Jednocześnie warto już na samym początku wspomnieć o tym, iż jest to kolejna powieść autorki. Jest to niezwykle ważna oraz obszerna publikacja, na lekturę której warto jest zwrócić uwagę w czytelniczym planie dnia. Nie jest to jednak wydanie, które za jednym razem pochłonie się od początku do końca.

W tym wydaniu główną bohaterką została Joanna, która miała okazję dowiedzieć się tego, jak to jest być zdradzoną i jednocześnie zdradzającą. Z tego też względu czasowo postanowiła zmienić miejsce swojego pobytu, jednak czy to miało być udaną propozycją na zmianę życia? Czy poznanie nowego mężczyzny miało doprowadzić do tego, by Joanna miała jeszcze związać się z mężczyzną?

,,Zamknięta w kalejdoskopie" Moniki Majer Pietraszak to jedno z tych wydań, które czyta się naprawdę sprawnie i dobrze jest mieć ten tytuł na uwadze w wolny dzień. Już od samego początku zauważalne jest to, że pisarka ma doświadczenie z dorobkiem literackim i dzięki temu ,,Zamknięta w kalejdoskopie" Moniki Majer Pietraszak jest bardzo dobrze dopracowana pod względem fabularnym.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Jeśli nadarzy się ku temu okazja,to chętnie przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest to ciekawe wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka ksiazka by mnie na pewno zainteresowała, fabuła wydaje się ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm. Fabuła tym razem nie do końca do mnie przemawia, ale też nie zdradzasz jej za wiele, więc może przyjrzę się tej książce bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja lubię takie książki! Super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa jestem tej książki, ale na ten moment muszę odpuścić. Mam kilka na stanie, które czekają na przeczytanie

  OdpowiedzUsuń