Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 stycznia 2023

,,Psia krew" Rafał Łozowski

 ,,Psia krew" Rafała Łozowskiego to książka, która jest naprawdę obszerna.,,Psia krew" Rafała Łozowskiego zainteresowała mnie swoją fabułą. Postanowiłam zapoznać się z tym wydaniem w wolnym czasie, jednak nie wzięłam pod uwagę tego, iż jej przeczytanie zajmie mi tak dużo czasu. ,,Psia krew" Rafała Łozowskiego jest tak obszerna, że na jej poznanie należy zarezerwować sobie wiele godzin. Książka jest jednak napisana w tak przystępny sposób, iż z powodzeniem uda się znaleźć czas na to, by sięgać po nią w różnych momentach. Właśnie takie wydania są niezwykle cenne na polskim rynku wydawniczym.

W tym wydaniu odbiorca może zapoznać się z historią kryminalną, która miała miejsce w Warszawie w 2020 roku. To właśnie wtedy zamordowana została prostytutka i w tę głośną sprawę i poszukiwanie sprawcy zaangażowanych zostało aż czterech mężczyzn, którzy oprócz tego dodatkowo mieli również swoje problemy. Atutem tej obszernej polskiej powieści jest to, że autorowi umiejętnie udaje się stopniować napięcie i nie sposób jest domyślić się zakończenia zbyt wcześnie.

Z pewnością ,,Psia krew" Rafała Łozowskiego jest dobrze skonstruowanym kryminałem, w którym nie brakuje różnych form przedstawiania treści. To również dzięki nim ta lektura staje się jeszcze ciekawsza, a poznawanie kolejnych faktów nie jest żmudnym zajęciem. Cieszę się, że skusiłam się na lekturę tej książki, gdyż jest naprawdę super propozycją skierowaną do odbiorców w odpowiednim wieku. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

6 komentarzy:

 1. A mnie ciekawi ile książek udało Ci się przeczytać w zeszłym roku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Stopniowanie napięcia jest bardzo ważne w tego typu książkach, świetnie że tutaj autorowi udało się to osiągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa książka! Dawno nie czytałam żadnej fabularnej powieści, ponieważ głównie skupiam się na treściach edukacyjnych, dotyczących finansów. Ostatnio odkryłam także symulator inwestowania w kryptowaluty, dzięki czemu wszystko stało się dla mnie o wiele jaśniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. To musi być ciekawa
  Książka! Opis Twój zachęca!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie za bardzo mój gatunek czytelniczy, ale moja kumpela uwielbia kryminały. Zatem jej podrzucę autora i tytuł książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię kryminały, jednak zbyt obszerne tracą często na wartości akcji i moim zainteresowaniu. Ciekawe, jak byłoby w tym przypadku?

  OdpowiedzUsuń