Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 24 stycznia 2023

,,To nie koniec" Paulina Nowak

 ,,To nie koniec" Pauliny Nowak to jedna z krótszych książek, które czytałam w ostatnim czasie. 

,,To nie koniec" Pauliny Nowak pokazuje, że miłość może mieć wiele odcieni i tak stało się również w przypadku tego wydania. Jego atutem jest to, iż nie jest ono za obszerne, więc z powodzeniem tę lekturę można przeczytać w jeden wolny wieczór. Z tego też względu dobrze jest mieć ją na uwadze w momencie, gdy ma się świadomość tego, że z powodzeniem uda się skorzystać z możliwości przeczytania tego wydania. 

Główną bohaterką powieści ,,To nie koniec" Pauliny Nowak jest Laila, która jest obecnie w rozsypce, ale mimo tego postanowiła dać szansę Jakubowi. Choć wydawało jej się to dobrym rozwiązaniem mogło okazać się, iż wcale takim nie było. Z tego też względu nie wiadomo, czy decyzja podjęta przez Lailę była tą trafną.

Niewątpliwie ,,To nie koniec" Pauliny Nowak nie jest lekturą, od której nie można się oderwać, jednak należy wziąć pod uwagę też to, iż nie w każdym przypadku właśnie tak musi się stać. Atutem tego wydania jest to, że nie jest za obszerne i czyta się je sprawnie. ,,To nie koniec" Pauliny Nowak pokazuje, że nie w każdym przypadku dobrze jest móc polegać na własnej intuicji.


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

9 komentarzy:

 1. Zapowiada się całkiem ciekawie, więc nie mówię nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła książki mnie zainteresowała, więc będę ją miała na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że miałaś udaną lekturę. Ja jednak sobie odpuszczę, bo aktualnie ciągnie mnie do zupełnie innych książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada sie bardzo ciekawie! 😎 chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa książka! Dawno nie czytałam takich pozycji, ponieważ odkąd zostałam dyrektorem firmy to kompletnie nie mam na to czasu. Ostatnio musiałam zrobić paczki z podarunkami dla moich pracowników i postanowiłam zamówić im kubki z nadrukiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fabuła jest dość ciekawa, ale chyba jednak tym razem się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 7. Już mi się podoba. Będę szukać tej książki

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka obyczajówka, jakos mnie nie urzekła Twoja recenzja, a może po prostu kompletnie nie moj klimat

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie czekam na paczkę 😀 już nie mogę się doczekać kiedy przeczytam

  OdpowiedzUsuń