Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 15 stycznia 2023

,,Nie od razu" Aneta Tyrka

 ,,Nie od razu" Anety Tyrki to jedna z lektur z literatury obyczajowej.

Literatura obyczajowa może mieć wiele odcieni i z tego też powodu za każdym razem można się miło zaskoczyć. W związku z tym, iż ten gatunek jest bardzo często wydawany na polskim rynku nie ma możliwości by na bieżąco udawało się nie tylko śledzić nowości, ale również się z nimi zapoznawało. Z tego też powodu przedstawiam ,,Nie od razu" Anety Tyrki. Jest to jedno z nowszych wydań z tego gatunku, które na polskim rynku miało okazję ukazać się nakładem wydawnictwa Novae Res. 

O czym opowiada publikacja? ,,Nie od razu" Anety Tyrki to historia dwóch kobiet, których życie obecnie przecięte było z mężczyznami, a właściwie rozstaniem z tymi, którzy do tej pory byli ich partnerami. Ala i Basia znały się ze sobą od czasów studiów, spotykały się w Lublinie i w Szczecinie. Czy obecnie miały również wspierać się po rozstaniach i czy spotkanie przez jedną z nich pasażera w pociągu miało zaowocować jakąś bliższą znajomością?

,,Nie od razu" Anety Tyrki to obszerna pozycja obyczajowa, w której można się zaczytać w wolnym czasie. Ja właśnie tak postanowiłam zrobić i ten tytuł uświetnił mi jeden z wolnych weekendowych dni. W związku z tym, że w przypadku tego wydania nie można narzekać na nudę za każdym razem poznawanie kolejnych stron okazuje się naprawdę ciekawym sposobem na spędzenie sporej liczby wolnych godzin. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

9 komentarzy:

 1. Będę pamiętała o tej książce, kiedy znajdę trochę więcej czasu na lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obyczajówki dawno nie czytałam. Ta zapowiada się całkiem ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem lubię przeczytać jakąś powieść obyczajową :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję że będzie mi się podobać. Poświęcę czas tej książce

  OdpowiedzUsuń
 6. Obstawialam że będzie coś bardziej takiego wow jak się wczytywałam. Myślałam że nie udawało im się z mężczyznami i w końcu odnalazły siebie. To też byłoby ciekawe. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio przeprosiłam się z obyczajówkami. Być może sięgnę i po tą kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się bardzo ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak wpadnie mi w ręce to przeczytam,ale nie jest to pozycja po która pobiegnę:)
  Agaman

  OdpowiedzUsuń