Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 lutego 2023

,,Lulu i Drapek" Eugenia Pryszczepa

 ,,Lulu i Drapek" Eugenii Pryszczepy to książka z gatunku literatury dziecięcej.Literatura dziecięca może mieć wiele odcieni i z tego też powodu dobrze jest mieć na uwadze wydania, które są interesujące nie tylko w przypadku najmłodszych odbiorców, ale również dorosłych. Do tego grona zdecydowanie można zaliczyć wydanie ,,Lulu i Drapek" Eugenii Pryszczepy, które nie jest bardzo wyczerpujące pod względem poruszanej treści, a jednocześnie autorka w tej książce dla młodego czytelnika porusza sporo ważnych zagadnień.

,,Lulu i Drapek" Eugenii Pryszczepy ma ponad 100 stron i skupia się na przeżyciach Lulu oraz Drapka. W tym wydaniu autorka porusza zagadnienia związane z emocjami, uczuciami, postępowaniem na co dzień i tym, jak to wygląda nie tylko w ludzkim świecie. Wewnątrz nie ma ilustracji, jednak kolorowa okładka jest tym, co przyciąga wzrok.

Uważam, że dobrze jest sięgać również po dziecięcej wydania. W związku z ich różnorodnością można mieć pewność związaną z tym, iż uda zapoznać się z tymi, które poruszają ważne tematy. Dodatkową zaletą bajki ,,Lulu i Drapek" Eugenii Pryszczepy jest to, iż przyjacielem głównej bohaterki, pięcioletniej Lulu został kot Drapek. Obecność zwierząt w fabułę dodatkowo zachęca młodszych odbiorców do zapoznawania się z konkretnym wydaniem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Chętnie przeczytałabym tę książeczkę wspólnie z moimi siostrzeńcami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tematyka emocji jest ważna i dobrze, że ciągle jest poruszana w książkach dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że niebawem skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zdecydowanie omijam ten gatunek.

  OdpowiedzUsuń