Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 lutego 2023

,,Baby, it's cold outside" Julia Wesołowska

 ,,Baby, it's cold outside" Julii Wesołowskiej to zaskakujące wydanie.

Wyszukiwanie książek o niebanalnej treści sprawia mi naprawdę sporo radości. Cieszę się, gdy mam okazję zapoznać się z jakimś interesującym wydaniem. Z tego względu mój wzrok padł też na ,,Baby, it's cold outside" Julii Wesołowskiej. Nie jest to bardzo obszerna publikacja, jednak czy warto zwrócić na nią uwagę i poświęcić na zapoznanie się z nią jeden z wolnych wieczorów? 

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej wydań zarówno rodzimych, jak i zagranicznych twórców, w których bardzo ważną rolę odgrywają nie tylko związki, ale też relacje między osobami o tej samej orientacji. ,,Baby, it's cold outside" Julii Wesołowskiej skupia się na tym, co myślą zadziać się między Raquel i Iris, których pierwsze spotkanie prawdopodobnie było wyłącznie dziełem przypadku.

,,Baby, it's cold outside" Julii Wesołowskiej to lektura, w której bardzo dużą rolę odgrywają nie tylko bardzo popularny w prawie wszystkich wydaniach wątek miłosny, lecz tym razem między dwiema bohaterkami, ale również tajemnica z przeszłości. Lektura jest stosunkowo zachęcająco napisana, co dodatkowo wpływa na to, że zawsze jest się czym zainteresować w wolnym czasie. Uważam, że warto dawać szansę nowym twórcom i zapoznanie się z ,,Baby, it's cold outside" Julii Wesołowskiej nie będzie stratą czasu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze: