Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 lutego 2023

,,Opowieści o ojczyźnie" Dmitry Glukhovsky

,,Opowieści o ojczyźnie" to niebanalne wydanie.


Dmitry Glukhovsky ma w swoim dorobku bardzo dużo książek, które można czytać jako oddzielną całość lub też kilka serii. Najbardziej znana już od lat niewątpliwie jest Metro 2033, choć inne wydania autora także mają wielu zwolenników wśród miłośników takich książek i tych bohaterów. Niebawem na polskim rynku wydawniczym pojawi się całkowita nowość spod pióra tego twórcy. 

Mowa oczywiście o ,,Opowieściach o ojczyżnie", z którą miałam okazję się zapoznać. ,,Opowieści o ojczyźnie" to najnowsza propozycja dla miłośników takich książek i twórczości autora, która przez każdego z nas może zostać odebrana inaczej. Pozycja jest całkiem obszerna i naprawdę nietuzinkowa pod względem poruszanej treści. Myślę, że warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł na przyszłość jeśli czujesz się nim zainteresowany. 

Jest to zbiór opowiadań, w którym autor pokazuje Rosję w niekoniecznie korzystnym świetle. Każda z historii wywiera na odbiorcy określone emocje, dlatego też dobrze jest przygotować się na ich potężną dawkę. Niewątpliwie warto mieć na uwadze ten zbiór opowiadań znanego twórcy.

4 komentarze:

 1. To nie jest dla mnie dobry czas, aby sięgać po te opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pewnością wiele osób skusi się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie moje klimaty, ale pewnie znajdzie się wielu chętnych.

  OdpowiedzUsuń
 4. W odpowiednim dla siebie czasie sięgnę po ten zbiór.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń