Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 marca 2023

,,Minęła godzina dwudziesta druga" Katarzyna Bester

 ,,Minęła godzina dwudziesta druga" Katarzyny Bester to kolejne ciekawe wydanie autorki.


Katarzyna Bester to autorka coraz chętniej czytana przez polskie czytelniczki. Nie ma się czemu dziwić. Jej powieści są ponadczasowe i chwytają za serce. Katarzyna Bester znana jest z wielu romantycznych historii, które co jakiś czas ukazują się na polskim rynku. Autorka tworzy ich naprawdę wiele, więc ukazują się w wydawniczym planie dość często. ,,Minęła godzina dwudziesta druga" tej autorki miał premierę kilka tygodni temu. Jest to typowo lekka historia, z którą można zapoznać się w jeden dzień. 

O czym opowiada ostatnie wydanie Katarzyny Bester? W tym przypadku autorka skupiła się na dwójce głównych bohaterów, którzy kontakt nawiązywali ze sobą podczas audycji radiowych. To się jednak miało zmienić, a może jednak wcale nie miało ulegać zmianie, gdyż postacie się znały? Jedno jest pewne. Dzięki kociemu bohaterowi bez wątpienia sporo się dzieje i w przypadku tego romansu z kotem odgrywającym ważną rolę również nie można narzekać na nudę.

Autorka znów stworzyła historię, która umili czytelniczkom kilka godzin. Bardzo podoba mi się to, że pomimo tylu wydań na koncie, Autorka wciąż próbuje nietuzinkowych fabuł. Z tego też względu nawet stałe odbiorczynie za każdym razem mogą mieć pewność odnośnie do tego, że ponownie będą miały możliwość zapoznania się z nietuzinkowymi lekturami spod pióra coraz bardziej popularnej polskiej pisarki, która dodatkowo jest także wielką miłośniczką kotów.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

9 komentarzy:

 1. Cieszę się, że K. Bester wciąż stara się wprowadzać do swoich powieści nietuzinkowe fabuły i daje swoim czytelniczkom coś nowego. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam, że ta autorka ma lekkie pióro. Jednak nigdy nie skusiłam się na jej ksiązki, jakoś nie było okazji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapisuję, na pewno znajdę ją w bibliotece. Myslę, że ta pozycja mi się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji jeszcz zapoznać się z twórczością tej autorki i chętnie to nadrobię.

  OdpowiedzUsuń
 5. będę musiała przeczytać coś tej autorki, bo widzę że warto a szczerze jeszcze nie miałam okazji

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię książki tej autorki. Świetnie mi się je czyta i uważam, że ma ona prawdziwy talent.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trudno wykreować coś nowego w fabule, wydaje się, że wszystko już było, zatem tym cenniejsze lektury.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem ciekawa jak autorka zastosowała kontakt radiowy jako narzędzie prowadzenia romansu między bohaterami, więc chyba przeczytam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie skuszę się na tę lekturę w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń