Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 15 lutego 2023

,,Dyrektor generalny" K.N. Haner

 ,,Dyrektor generalny" K.N. Haner to najnowsza książka autorki.Olivia Perry od 5 lat jest w statecznym związku, choć w ostatnim czasie niedoszły narzeczony zaczyna się dziwnie zachowywać. Nie chodzi na rozmowy o pracę, urządza domowe libacje, sam będąc chorobliwie zazdrosnym o kobietę. Olivia zaś jest asystentką Alberta Bennetta, który wybiera się na emeryturę. Jego miejsce ma zająć wnuk Harry.

Nie da się ukryć, że Harry to mężczyzna, do którego wzdycha wiele kobiet. Męski, elegancko ubrany, z manierami. Nad tymi ostatnimi można by się głębiej pochylić. Początkowo bowiem znajomość dyrektora generalnego z asystentką dziadka nie przebiega w sposób wzorowy. Czas jednak jest dla nich przychylny...

K.N.Haner to autorska romansów, erotyków, które rozgrzewają serca i zmysły tysięcy czytelniczek. Nie inaczej jest w przypadku ,,Dyrektora generalnego". W momencie przeczytania pierwszego rozdziału widziałam, że będzie to prawdziwa literacka uczta. Nie pomyliłam się. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają humoru i niecodziennej relacji zawodowej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Ale.


7 komentarzy:

 1. Wnioskuję ze poczytna autorka ceniona przez odbiorczynie

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie klimaty czytelnicze mnie nie przyciągają, ale wiele czytelniczek im ulegnie. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłośniczki prozy autorki na pewno nie mogły doczekać się tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto razy wolę romanse na żywo, w realu... ;) Ale czasami warto też o nich poczytać, pomarzyć...

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem fanka romansów ale zachecilas mnie aby go przeczytac ❤️ Idealna na zimowy wieczór

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś mi nie po drodze z tą autorką i tematyką, ale na pewno znajdą się fani tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zauważyłam, że miłośniczkom gatunku ta książka przypadła do gustu.

  OdpowiedzUsuń