Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 16 lutego 2023

,,Sobie pisani" Jolanta Kosowska

,,Sobie pisani" Jolanty Kosowskiej to najnowsze wydanie pisarki.

W ostatnich latach kilkukrotnie miałam okazję poznać lektury spod pióra Jolanty Kosowskiej. Ich niewątpliwym atutem jest to, że w niektórych przypadkach ich fabuła toczy się za granicą. Dodatkowo nie są one szczególnie obszerne, więc ze spokojem można się z nimi zapoznać w jeden wieczór. Bardzo często są one też wielowątkowe, w rezultacie czego nie wszystkie wątki są szczególnie rozwinięte. Całość jednak tworzy zgrabną całość dla miłośników utworów obyczajowych.

Nie w każdym przypadku na wszystkich polach udaje się mieć zadowalające rezultaty. W takiej sytuacji znalazła się właśnie Marta. Kobieta odnosiła sukcesy jako pracownica biura podróży w Czechach, jednak w miłości nie za bardzo jej się szczęściło. Jej partner wcale nie krył się z romansowaniem, jednak Marta mogła mieć oparcie w innych osobach.

,,Sobie pisani" Jolanty Kosowskiej to lektura, w przypadku której nie można narzekać na brak dreszczyku emocji. Oczywiste jest to, że autorka za każdym razem dba o to, by jej literatura obyczajowa za każdym razem była konstruowana w taki sposób, aby odbiorcy mieli możliwość spędzenia z nimi wolnego czasu oraz skupienia się również na różnych tematach do refleksji. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Zaczytani.

10 komentarzy:

 1. Dużo dobrego czytam o tej książce i jak tylko rozprawię się ze stosem wstydu, chętnie dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł mnie specjalnie nie przyciąga, ale czasami potrzeba lżejszej literatury z ciekawie skonstruowaną fabułą, ale też nutą refleksji. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie ksiązki w których jest sporo emocji także myślę że ,,Sobie pisani" to ksiązka dla mnie
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tę książkę i uważam, że jest piękna. Każdemu serdecznie ją polecam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zainteresowana, dzięki za przedstawienie tego tytułu na blogu. Będę się za nim rozglądać/

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno warto mieć ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam wiele dobrego na temat tej książki, mam ją na swojej liście czytelniczej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Po obyczajówki sięgam coraz rzadziej, bo trochę się nimi przejadłam i wydaje mi się, że poznałam już wszystkie możliwe wątki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię książki, podczas lektury których można poczuć dreszczyk emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę przyznać, że książka na samym początku nie wzbudziła we mnie zainteresowania, ale postanowiłam dać jej szansę i bardzo dobrze bo mega wciągająca się okazała. Bardzo podobna do mojej historii z moim mężem. Poznaliśmy się w sklepie zoologicznym, razem interesujemy się rybkami i właśnie ja szukałam butli CO2 a mój przyszły mąż przyszedł po karmę dla rybek:)

  OdpowiedzUsuń