Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 14 lutego 2023

,,Nostalgia Wschodu. Śladami Unitów" Adam Wiesław Kulik

 ,,Nostalgia Wschodu. Śladami Unitów"a Wiesława Kulika jest naprawdę wartościowym wydaniem.


,,Nostalgia Wschodu. Śladami Unitów" Adama Wiesława Kulika to jedno z tych wydań, które okażę się zachwycające dla wszystkich miłośników Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po lekturze tego wydania również stać się jednym z nich.  Zawsze przyjemnie jest dowiedzieć się więcej o kraju, w którym się mieszka. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę. Tym razem mój wybór padł na literaturę podróżniczą o Unitach. 

Jest to prawdziwe kompendium wiedzy, w którym nie brakuje wielu historycznych niuansów. Do tego dodane są kilkustronicowe wkładki ze zdjęciami i grafikami. ,,Nostalgia Wschodu. Śladami Unitów" Adama Wiesława Kulika to naprawdę obszerne wydanie, na ktorego lekturę bardzo dobrze jest zaplanowac sobie odpowiednią ilość czasu. Nie ma tez konieczności przeczytania jej na raz, a dodatkowo zawsze mozna wracać do jej treści w dowolnym momencie. 

Nie sposób nie wspomnieć o tym, iż ,,Nostalgia Wschodu. Śladami Unitów" Adama Wiesława Kulika to bardzo interesujące wydanie dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat Unitów. Ja z olbrzymim zainteresowaniem zgłębiałam tę wiedzę, która w sporej części była dla mnie nowością. Warto doceniać takie podróżnicze literackie podróże, które poszerzają horyzonty odbiorców. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


6 komentarzy:

 1. Interesująca pozycja. Na pewno znajdzie wielu zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie zakręcę się za tym tytułem, z zainteresowaniem wejdę w historię, tak naprawdę mało o unickich zwyczajach. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie książka dla mnie. Bardzo lubię tego typu pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa propozycja, jezeli na nia trafie to nawet moze sie skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super książka, niedawno ją czytałam i byłam zachwycona fabułą. Uwielbiam czytać książki do tego stopnia, że niedawno zatrudniłam się w bibliotece miejskiej. Udało mi się to dzięki ogłoszeniu z ofertą pracy na jednym z portali. Jestem bardzo zadowolona z tej szansy.

  OdpowiedzUsuń