Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 23 lutego 2023

,,Kolory krwi. Błękitny mur" Misselle

,,Kolory krwi. Błękitny mur" Misselle to pierwszy tom cyklu.

Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. ,,Kolory krwi. Błękitny mur" Misselle to jedno z ciekawych wydań, które zainteresowało mnie w ostatnim czasie.  

Vayenne i Otime, siostra i brat. Dziewczyna, która dla rodzeństwa była w stanie zrobić naprawdę wiele. W związku z tym postanowiła wybrać się w podróż, dzięki której istniało bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że Otime nie będzie skazany na śmierć. Czy Vayenne mogła zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić?

,,Kolory krwi. Błękitny mur" Misselle jest bardzo ciekawą książką. Oprócz tego jest to całkiem obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego, co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to młodzieżowa fantastyka, w powieści nie mogło zabraknąć również wątku miłosnego. Jeżeli szukasz lektury z gatunku fantastyki na wysokim poziomie to to wydanie będzie dla Ciebie idealne.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Na ciekawą literaturę fantastyczną zawsze chętnie bym się skusiła.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://krainapsyche.pl24 lutego 2023 23:14

  Recenzja krótka, ale z pewnością zachęcająca fanów tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że zarys fabuły wydaje mi się bliźniaczo znajomy do pewnej zagranicznej publikacji...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się bardzo ciekawie. Chętnie zajrzę.

  OdpowiedzUsuń