Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 lutego 2023

,,Moje CUDowne dwubiegunowe życie" Anna Libre

Choroba afektywna dwubiegunowa bywa podstępna. Anna Libre postanowiła opowiedzieć o niej coś więcej na podstawie własnego doświadczenia.


Anna Libre to pseudonim kobiety, matki dwójki dzieci, partnerki, która od lat zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową. Jak sama podkreśla, zaczęło się niewinnie. Depresja, spadki nastroju, to znów ponadprzeciętne działanie. W chwili uniesienia i odzyskania sił robiła rzeczy irracjonalne. Chciała kupować kolejne biznesy, zapisała się na studia, dokonywała nieprzemyślanych wyborów. Rodzice poszukiwali dla niej pomocy. Jak się jednak okazało, nie wszystkie przepisane medykamenty służyły jej zdrowiu i polepszeniu kondycji.

Dziś Anna Libre spełniła swoje kolejne marzenie o macierzyństwie. Choć nie zawsze jest kolorowo i choroba daje o sobie znać, nie poddaje się. Tworzy Mapy Marzeń, jeździ na spotkania z kobietami, które inspirują ją do dalszego działania. ,,Moje CUDowne dwubiegunowe życie" to ważny głos w sprawie choroby afektywnej dwubiegunowej, którą możemy poznać z drugiej strony. Perspektywy pacjenta. I choć lektura tej książki nie zastąpi diagnozy lekarskiej i specjalistycznego wsparcia, to będzie z pewnością dużą pomocą dla rodzin chorych.

Autorka pokazuje, że metody i leki się zmieniały, a choroba może mieć podłoże genetyczne. Najważniejsze to mimo zaprzeczenia dać sobie pomóc. Medycyna idzie do przodu, pojawiają się lekarze-psychiatrzy wyspecjalizowani w pomocy osobom zagubionym, borykającym się z tymi trudnościami dnia codziennego. Serdecznie polecam. Ja przeczytałam ją w jedno popołudnie. Napisana przystępnym językiem pokazuje, jak przewrotne bywa życie nie tylko samego chorego, ale i jego bliskich. Annie Libre życzę wielu sukcesów i zdrowia! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Autorce.

11 komentarzy:

 1. Na pewno nie jest to łatwa, ale bardzo ważna lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako psycholog, znam tę chorobę doskonale i jestem ciekawa tej publikacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że porusza się tego typy tematy w literaturze. Chętnie sprawdzę ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy byłabym w stanie przeczytać tą książkę. Myślę, że to bardzo wzruszający i trudny temat. Podziwiam ludzi, którzy otwarcie mówią o tej chorobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka jest napisana lekkim językiem, choć temat nie jest "lekki"... Zachęcam do przeczytania ❤️

   Usuń
 5. raczej nie moje klimaty, także sobie ją daruje :) super że Tobie się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem raczej nie jest to książka dla mnie, bo nie sięgam po takie pozycje,

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety nie moja bajka, ale z pewnością swoich zwolenników ta książka znajdzie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta choroba potrafi zniszczyć życie.. Nie wiem czy byłabym w stanie przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka jest napisana lekkim językiem, chociaż pewne tematy w niej poruszane mogą budzić trudne emocje... Jest pełna wrażliwych przemyśleń i daje nadzieję osobom w podobnej sytuacji... Zachęcam do przeczytania ❤️

   Usuń
 9. Piękna okładka na którą od razu zwróciłabym uwagę, ale temat chyba zbyt ciężki jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń