Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 lutego 2023

,,Sarah Bernhardt. Niezrównana aktorka" C.W. Gortner

,,Sarah Bernhardt. Niezrównana aktorka" C.W. Gortner to obszerne wydanie. Dowiedzenie się czegoś więcej o znanych osobach w każdym przypadku jest bardzo dobrym rozwiązaniem z tego względu, że na pewno jest się czym zainteresować w tym zakresie.  Nie zaszkodzi poszerzyć swojej wiedzy także jeśli chodzi o aktorkę. Pomocą w tym zakresie z pewnością będzie publikacja ,,Sarah Bernhardt. Niezrównana aktorka" C.W. Gortner, która jest niezwykle obszerna. Z tego powodu na jej przeczytanie dobrze jest zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. 

Francuska popularna aktorka urodziła się jako córka kurtyzany. Z racji tego, że nie chciała podzielać losu matki starała się działać w taki sposób, by mieć konkretne osiągnięcia na deskach teatru. Choć nie udawało uniknąć jej się niepowodzeń, jak choćby zajścia w ciążę była przekonana o tym, że możliwość realizacji celów sprawi, że uda jej się odmienić własne życie. Lektura ,,Sarah Bernhardt. Niezrównana aktorka" C.W. Gortner skupia się na ukazaniu, że dążenie do celu w każdym przypadku jest już bardzo ważną dawką motywacji do działania.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu HarperCollins.

3 komentarze:

  1. Może nie jest to typowa książka jaką czytam. Masz jednak całkowitą rację, nie zaszkodzi i z taką książką się zapoznać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja Koleżanka lubi czytać biografie sławnych ludzi. Może polecę jej tę książkę.

    OdpowiedzUsuń