Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 lutego 2023

,,Osaczona" Tess Gerritsen

,,Osaczona" Tess Gerritsen to kolejne wznowienie powieści tej autorki. 


Można powiedzieć, że Miranda Wodd była winna. Tego, że wdała się w romans ze swoim pracodawcą, Richardem Tremainem oraz tego, że wyszła, gdy ten zapowiedział się z wizytą. Gdy jednak znajduje kochanka w swoim mieszkaniu zamordowanego, akt oskarżenia pojawia się bardzo szybko. Nikt nie chce uwierzyć, żeby Miranda była niewinna, choć ona konsekwentnie powtarza, że nie mogła tego zrobić. Pojawia się jednak niezbyt lubiany brat zmarłego, Chase Tremain, który postanawia rozpocząć prywatne śledztwo. Pomocą będzie mu w tym służyć urocza staruszka. Jak sobie poradzą?

Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą lekturą. Na początku pojawiło się przybliżenie bohaterów, występujących w powieści. Jest to oddzielna publikacja. Czyta się ją wyjątkowo szybko. Chwilami miałam wrażenie, że przypomina mi wydawane kilkanaście lat temu Harlequiny. Jest tutaj wątek miłosny i kryminalny, wyważony i przedstawiony w angażujący sposób. Tess Gerritsen dała się poznać dzięki dziesiątkom powieści. Jestem przekonana, że chętnie zapoznam się z pozostałymi.

Miranda Wood to redaktorka, która wdaje się w romans z szefem, który... no cóż, nie stroni od damskiego towarzystwa. Przez lata przygląda się temu żona oraz dorosłe już dzieciaki. Kto z nich miał motyw, aby pozbyć się Richarda? Czy Miranda jakimś cudem była w stanie z zimną krwią zamordować kochanka? Jaką rolę odegra w tej scenie powracający po latach brat zmarłego? Jedno jest pewne, nie będziemy się nudzić!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu HarperCollins.

5 komentarzy:

 1. Coś mi ta nazwa mówi, ale książka na pewno mega

  OdpowiedzUsuń
 2. scenariusz gdzie kobieta wchodzi w intymną relacje z szefem o pewnie przedmiot fantazji niejednej kobiety

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością powracam do początkowych szlifów pisarskiego pióra Tess Gerritsen. "Osaczona" nie oferuje wielkiego napięcia, akcja jest przewidywalna, mało elementów zaskoczenia, charaktery bohaterów łatwe do odkrycia, ale już daje się zauważyć, że autorka ma nietuzinkowe pomysły na snucie opowieści. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 4. Z przyjemnością przeczytałam te książkę. Uwielbiam te autorkę. Książki wciągają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od czasu do czasu lubię sięgać po książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń