Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 lutego 2023

,,Szyfr magii" Izabela Piorun

 ,,Szyfr magii" Izabeli Piorun to ciekawa propozycja fantastyczno-obyczajowa.


Literatura obyczajowa w połączeniu z fantastyką jest naprawdę bardzo często wybieranym przez czytelniczki gatunkiem. Jest to związane z tym, że twórcom udaje się stworzyć takie wydania, które okazują się niesztampowe pod względem treści. Nie bez znaczenia jest także interesujący pomysł na poprowadzenie fabuły. ,,Szyfr magii" Izabeli Piorun z całą pewnością jest jedną z tych lektur, na którą warto zwrócić uwagę w jeden z wolniejszych dni. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tym obszerniejszym wydaniem.

Główną bohaterką tego wydania jest Alicja, kobieta, która po rozwodzie postanowiła zmienić miejsce swojego zamieszkania. Kobiecie wydawało się, że dobrym wyborem będzie wybranie się do Starych Łąk, czyli miejsca, w którym spędzała swoje szczęśliwe chwile już lata temu. Tam miała okazję spotkać się z Samem, który zdawał się wiedzieć więcej o jej przyjeździe, niż wiedziała ona sama...

Nie sposób nie zachwycić się przepiękną okładką, która bez wątpienia przykuwa wzrok odbiorcy. ,,Szyfr magii" Izabeli Piorun doskonale współgra z nią jednak ciekawą treścią. Połączenie warstwy obyczajowej z tą fantastyczną okazało się naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Cieszę się, że udało mi się zapoznać z tym niesztampowym wydaniem, gdyż uważam, że sięganie po tego typu lektury to naprawdę odmienne doznania czytelnicze, którym warto dawać szansę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Okładka piękna. Treść może niekoniecznie dla mnie, ale myślę, że znajdzie innych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłabym skusić się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie, że książka spodobała się, zwłaszcza w nietypowej konwencji, coś innego ma magię przyciągania. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i polecam całym sercem❤ Dla mnie to bardziej romans fantasy, ale to pozycja która ma w sobie wiele gatunków. Zaczyna się spokojnie, sielankowo, ale potem... naprawdę nie mogłam się oderwać 😍

  OdpowiedzUsuń