Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 lutego 2023

,,Rodzina Monet. Skarb" Weronika Anna Marczak

  ,,Rodzina Monet. Skarb" to pierwszy tom serii polskiej pisarki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Wychodzę z założenia, że zawsze przyjemnie można spędzić czas z konkretnymi wydaniami. Jeśli do tego doda się ciekawy pomysł na fabułę oraz możliwość wspierania polskich twórców to nie ma się nad czym dłużej zastanawiać. ,,Rodzina Monet. Skarb" Weroniki Anny Marczak stanowi pierwszy tom serii, który bez wątpienia dobrze jest mieć na uwadze w wolny dzień. Warto wspomnieć również o tym, iż to wydanie stanowi początek serii, a drugi tom jest już dostępny do zamówienia na księgarniach internetowych. Dzięki temu po zakończeniu tej serii już niebawem będzie można zabrać się do czytania jej kontynuacji.

,,Rodzina Monet. Skarb" Weroniki Anny Marczak skupia się na całkiem odmiennym życiu Hailie niż miała okazję prowadzić do tej pory. Mimo młodego wieku nastolatka straciła matkę i babcię. Dodatkowo dowiedziała się o istnieniu swoich pięciu braci z czego wcześniej w ogóle nie zdawała sobie sprawy. Przeniesienie się do nowego miejsca zamieszkania zawsze jest związane z różnymi emocjami. Mogą one okazać się jeszcze silniejsze w chwili, gdy okaże się, że bracia Hailie skrywają przed nią różne sekrety, a w książce nie brakuje niedomówień i domysłów.

Początkowo autorka wydawała tę książkę na Wattpadzie. Obecnie całkiem niedawno ukazała się ona także w wersji papierowej. To działanie sprawiło, iż jeszcze większe grono odbiorców postanowiło się z nią zapoznać. ,,Rodzina Monet. Skarb" Weroniki Anny Marczak zainteresowała mnie swoją fabułą i nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę powieść. Nie brakuje w niej tajemnic, emocji, ale także olbrzymiej pustki w życiu Hailie po niespodziewanym odejściu z jej życia dwóch najważniejszych dla niej osób. Niewątpliwie skuszę się na drugi tom, który zostanie wydany z podziałem na dwie części. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

7 komentarzy:

 1. Ta historia zbiera same pozytywne recenzje, więc będę musiała ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wiele w życiu prawdziwym i powieściowym mogą namieszać rodzinne tajemnice, czasem całe życie jest im podporządkowane. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się zainteresowana tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tłumy młodych czytelników w bibliotece pytających o ten tytuł. Muszę go kupić.

  OdpowiedzUsuń
 5. super że pojawila się w wersji papierowej co jak co ale ja jestem za tradycyjnymi ksiażkami
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się ciekawie nie słyszałam tego tytułu. Będę miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam tę książkę i muszę przyznać, że jak na młodzieżówkę bardzo mnie wciągnęła. Fajna fabuła a to najważniejsze. Muszę sięgnąć po kolejne tomy.

  OdpowiedzUsuń