Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 lutego 2023

,,Tam, gdzie słońce złoci liście" Glendy Vanderah

 ,,Tam, gdzie słońce złoci liście" Glendy Vanderah to naprawdę ciekawe wydanie.

,,Tam, gdzie słońce złoci liście" Glendy Vanderah to nowość na polrkim rynku, na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Nie zaszkodzi mieć na uwadze tego, że nie jest to lektura łatwa pod względem treści, jednak nie sposób przejść obojętnie obok tego poruszającego tak ważny temat wydania.

Nie sposób opisać pustkę matki po stracie dziecka. Nic dziwnego, że Ellis Abbey po tym, jak jej mała córeczka została porwana decyduje się na porzucenie rodziny i samotną podróż. Jak się okazuje, na jej drodze czeka wiele znaków. Czy uda się odnaleźć maleństwo? Czy Ellis odzyska wiarę we własne siły? To się dopiero okaże. Na pewno są to pytania, w przypadku których odpowiedzi nie w każdym przypadku muszą okazać się zadowalające.

Książka ,,Tam, gdzie słońce złoci liście" to piękna historia na temat poszukiwania własnej tożsamości. Bywa przewrotna, ale nie da się jej odłożyć przed przeczytaniem ostatniego zdania. Przynajmniej ja nie mogłam. Polecam serdecznie. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą pozycją, gdyż uważam, że naprawdę jest warta tego, by można było śledzić z nią swój wolny dzień.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

5 komentarzy:

 1. Akurat ten tytuł mnie nie przyciąga, ale doskonale znam uczucie, kiedy za nic nie chce się odłożyć książki, gdyż mocno wciąga. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, temat trudny, ale jeśli w tak ciekawy sposób poruszony, to na pewno warto sięgnąć po tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakkolwiek to brzmi, najbardziej lubię takie trudnw ksiazki, chetnie ja przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawa lektura, więc zapisuję ją na liście do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń