Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 10 lutego 2023

,,Nostalgia" Adelina Zuzanna Julia

 ,,Nostalgia", którą napisała Adelina Zuzanna Julia to interesujące wydanie.Książek o odczuwaniu pewnych emocji jest naprawdę sporo. Nie ma jednak problemu z zaopatrzeniem się i zapoznaniem z taką, która dodatkowo ma interesującą fabułę i została napisana w przystępny sposób. ,,Nostalgia", którą napisała Adelina Zuzanna Julia to jedno z tych wydań, na którego lekturę postanowiłam skusić się w ostatnim czasie. Nie żałuję, że podjęłam właśnie taką czytelniczą decyzję, gdyż ta publikacja jest naprawdę zajmująca.

Amalia mieszkała z dwoma krewnymi w majątku, na którego utrzymanie nie było ich stać. Z tego też powodu ciotka podjęła decyzję o jego sprzedaży. Amalia tę decyzję przyjęła z ulgą, jednak czy jej kolejne działania miały być w jej przypadku zadowalające? Czy możliwe było, by wzięcie ślubu z rozsądku mogło być dobrze podjętą decyzją?

,,Nostalgia", którą napisała Adelina Zuzanna Justyna to interesujące wydanie, w którym autorka przenosi nas w nieco inne czasy, a dodatkowo skupia się na emocjach. Jest to druga książka tej autorki, która pod pseudonimem ukazała się na polskim rynku. Może kiedyś nadarzy się też okazja ku temu, bym trafiła na ,,W kolorze morza". Na razie jednak uważam, że ,,Nostalgia", którą napisała Adelina Zuzanna Julia to wydanie idealne dla miłośników niebanalnej literatury obyczajowej.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Bardzo cenię sobie emocje w książkach i jeżeli tutaj autorka się na nich skupia, to jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem właśnie takich mocno emocjonalnych przygód czytelniczych potrzebujemy, mnie tytuł nie wciągnie, ale mam komu go polecić. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to wydanie będę polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki z emocjami, więc chętnie sięgnę też po proponowanym przez ciebie tytuł

  OdpowiedzUsuń
 5. wydaje mi się, że jest to propozycja która mogłaby mi przypaść do gustu, piękne wydanie!
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Obyczajówki często czytam, tak w ramach przerywników. Ta książka mnie zaciekawiła i chętnie się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń