Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 lutego 2023

,,Sabatia. Odrodzenie" Justyna Wnuk

 ,,Sabatia. Odrodzenie" Justyny Wnuk to drugi tom serii. 


Zapoznawanie się z daną historią tom za tomem to zawsze korzystne rozwiązanie. Dzięki temu odbiorca przez jeszcze dłuższy okres czasu może przebywać w towarzystwie ulubionych bohaterów. Dzięki temu poznanie obu tomów ,,Sabatii" Justyny Wnuk było dla mnie ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Na polskim rynku nie brakuje mafijnych publikacji i ten cykl również zalicza się do tego grona. 

Sabatia obecnie nie była już tą dawną, podporządkowaną Zahirą. Z tego też względu konsekwentnie realizowała swój plan w którym nie było miejsca na skrupuły. Sabatia miała świadomość tego, że najważniejszy dla niej jest jej synek, jednak nawiązanie kontaktu z Tobiasem i przypomnienie sobie ich relacji mogło sprawić, że jej główny cel mógł zostać odsunięty na dalszy plan. 

,,Sabatia. Odrodzenie" Justyny Wnuk to drugi tom serii w przypadku którego nie można narzekać na brak wrażeń. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą lekturą, gdyż jest naprawdę interesująca. Cieszę się, że na polskim rynku wydawniczym nie brakuje także dobrych mafijnych książek. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

7 komentarzy:

 1. Nie znam tej serii. Ale może warto sięgnąć, skoro polecasz ☺️

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy do końca moje literackie klimaty, ale dopóki nie przeczytam, to się nie przekonam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czasu do czasu biorę na tapetę takie mafijne serie. H

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej serii,ale chwtnie dowiem się o niej więcej, biegne szukac recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje się ciekawa i intrygująca. Zapisuje serie na później. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle teraz tych nowości książkowych, że nie nadążam :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń