Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 lutego 2023

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek" Marbella Atabe

 ,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek" Marbelli Atabe to obszerna literatura dziecięca.

Jestem zdania, że niezależnie od tego jak obszerna nie byłaby literatura dziecięca, jeśli pojawiają się w niej ilustracje, bardzo ważne jest to, by nie były one szkaradne. Niestety, w przypadku wydania ,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek" Marbelli Atabe tak właśnie się stało i nie jest to tylko moje zdanie. Rysunki zamieszczone w tym wydaniu bardziej odstraszają, niż zachęcają do dalszego zapoznawania się z tą lekturą. 

Książka jest obszerna, wydana na białych, eleganckich kartkach. Całość wydania jednak sprawia, iż niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na to, by za bardzo jej nie otwierać w związku z możliwością pogięcia się grzbietu. Czcionka jest spora, dzięki czemu z książką ,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek" Marbelli Atabe udaje zapoznawać się sprawnie. Miłośnicy twórczości autorki na pewno z zainteresowaniem sięgną również po tę publikację. 

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek" Marbelli Atabe skupia się na okresie po przemianie jednego z bohaterów w chłopca. Czarownica Marbella nie rozumiała, dlaczego lustro działało w określony sposób. Coraz bliżej było też do walki ze Złym, do której szykowała się Amelka. Fabularnie pozycja jest ciekawa, jednak pod względem ilustracji dla dzieci zupełnie mnie nie przekonuje.

Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

4 komentarze:

 1. Tytuł chętnie uwzględnię podczas czytania w klubie młodych pasjonatów książek, ciekawie się zapowiada, powinno wciągnąć. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o treść to poleciałbym książkę starszej córce, a szkaradne ilustracje na pewno spodobałyby się mojej młodszej.

  OdpowiedzUsuń
 3. oj to nie fajnie że grafika nie zachwyca ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilustracje niestety nie są za ładne.

  OdpowiedzUsuń