Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 28 lutego 2023

,,Siostry" Dana Pawlicka

,,Siostry" Dany Pawlickiej to wydanie, w którym relacja między głównymi bohaterami jest dość napięta.

Oczywiste jest to, że zdaję sobie sprawę z tego, że relacje między rodzeństwem mogą być bardzo napięte. Ja na szczęście nie mam tego problemu, gdyż na mojej siostrze zawsze mogę polegać. Wydanie ,,Siostry" Dany Pawlickiej skupia się jednak na dwóch kobietach, które znalazły się w nowej dla siebie sytuacji. Czy ważniejsze dla nich miało być działanie na złość tej drugiej, czy może też zjednoczenie sił? To się miało dopiero okazać. 

W przypadku tego wydania warto wspomnieć o obszerności tej lektury oraz stosunkowo małej czcionce. Jest to jednak ciekawa opowieść o dwóch siostrach, z których Pola po wielu latach spędzonych w USA musiała wrócić do Polski w celu zajęcia się swoją siostrą Emilią z niepełnosprawnościami. Nie było to dla niej łatwym zadaniem także z tego względu, że relacje między kobietami na pewno nie były warte naśladowania. 

Muszę przyznać, że lubię takie z pozoru lekkie, ale jednocześnie ważne w swoim przesłaniu historie. Do czego zdolna jest posunąć się siostra, by dowieść swojej racji? Okazuje się, że nie zawsze się waha. To zarazem przerażająca, ale jednocześnie krzepiąca historia rodzeństwa i rodziny, która musi odnaleźć w nowej dla nich sytuacji. Na pewno na nudę w przypadku wydania ,,Siostry" Dany Pawlickiej nie mozna narzekać.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Fabuła książki zainteresowała mnie, więc będę chciała poznać całość tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 2. warto poczytać i poznać II część

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnei że jesteś zadowolona z tej lekkiej lektury z przesłanem

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z moją siostrą nie mam kontaktu od kilku lat i w sumie nie planuję tego zmieniać. Czuję się jak jedynaczka - ale książka mogłaby być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń