Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 lutego 2023

,,Stracony i zagubiona. Wbrew pozorom. Tom 2" J. Harrow

,,Stracony i zagubiona. Wbrew pozorom. Tom 2" J. Harrow to udana kontynuacja.

Bardzo lubię zaczytać się w takich lekkich historiach. Z przyjemnością więc skusiłam się na ,,Piękną i gniewnego" J. Harrow. Książka zainteresowała mnie swoją fabułą, więc postanowiłam dać jej szansę. Już od początku wspaniale wciągnęłam się w stworzoną przez autorkę fabułę i nie żałuję, że skusiłam się na to czytelnicze spotkanie. Takie lekkie pozycje, dobrze napisane, które wiadomo jak się skończą, też są potrzebne w wolny dzień. Mózg nie może cały czas pracować na najwyższych obrotach, więc przy takiej lekkiej pozycji idealnie można się zrelaksować. Ach, co to były za emocje! 

Już nie mogłam doczekać się jej lektury i z tego też powodu sięgnęłam po to wydanie. W pierwszym tomie życie Larissy odmieniło się w chwili, gdy nakryła męża na zdradzie. Niewiele się zastanawiając, postanowiła się na nim zemścić. W tym wydaniu możemy dowiedzieć się więcej na temat tego, jak potoczyły się dalsze losy Larissy. Z pewnością na brak wrażeń nie można narzekać.

Pierwszy tom wywarł na mnie spore wrażenie, więc byłam ciekawa też jego kontynuacji. Publikacja jest stosunkowo obszerna, jednak bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. J. Harrow stworzyła taką historię, od której nie sposób się oderwać. Podobały mi się dobrze wykreowane postacie, przyjaźń na dobre i na złe. Wątków jest tutaj całkiem dużo, jednak żaden z nich nie okazał się przytłaczający. Serdecznie polecam miłośnikom lekkich miłosnych książek. Pióro autorki sprawia, że lektura w żadnym momencie się nie dłuży. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

6 komentarzy:

 1. Zdecydowanie preferuje inna tematykę,ale ta ksiazka pewnie też ma spore grono wiernych fanów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że by mi się spodobała. Dam jej szansę

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię takich książek, więc akurat na tę lekturę nie dam się namówić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami sięgam po takie książki, ale twórczości tej autorki nie znam. Przyjemnie o niej napisałaś. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 5. czasem po cięzkim dniu taka lekka lekturka to przyjemność oderwania sie

  OdpowiedzUsuń